אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

למי ייעוץ אשראי יכול להתאים?

לפני שנסביר למי מתאים ייעוץ אשראי, כדאי להסביר קודם כל מהו ייעוץ אשראי. כיום, כל בן אדם מתנהל בפן הכלכלי עם אשראי. מה זה אומר? שהוא לוקח כספים שהם לאו דווקא שלו, אלא הוא משתמש במסגרת שהבנק נותן לו כדי להתנהל בפן הכלכלי.

המצב בישראל הוא למשל שרוב הישראלים נמצאים במינוס. זה קורה בגלל יוקר המחיה וכל מיני סיבות. השורה התחתונה היא שהם מתנהלים עם כסף שלא שייך להם ובמילים אחרות, אשראי.

מהו ייעוץ אשראי? חברת ייעוץ אשראי באה במטרה לשפר את דירוג האשראי שלכם בבנק. למי זה קריטי? לכל אדם שצורך הלוואות מפעם לפעם או לעסקים שחיים על האשראי של הבנק. 

איך בדיוק עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ייעוץ אשראי:

העולם הפיננסי מתנהל כל הזמן באשראי, לעומת זאת, רוב הצרכנים לא יודעים כמה באמת הם משלמים עבור האשראי שהם מקבלים. רובם משתמשים באשראי פשוט כי זו האופציה הבסיסית שהבנק נותן לכל אחד אבל הם לא מבינים את המשמעות הפיננסית של הכסף שהם לוקחים.

גם אם הם מבינים את זה בשכל, הם לא מפנימים את הנזק הגדול ולא עושים עם זה כלום. לכן, ניתן לראות הרבה קולות קוראים להכניס את זה בלימוד בבית הספר.

בכל אופן כאשר הנזק כבר נעשה, כדאי לפנות ליועץ שיראה לכם איך מתנהלים עם אשראי בצורה נכונה. מה המשמעות של לקיחת אשראי, כמה אתם משלמים על זה ועוד נתוני אשראי הרלוונטיים אליכם.

בסופו של דבר המטרה שלכם היא להגדיל את ניקוד האשראי שלכם ולקבל תנאים יותר טובים להלוואות וכיוצא בזה. 

זה נכון בפרט כאשר מדובר על עסקים שחיים על אשראי של הבנק.

Share this post

גלילה לראש העמוד