אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הכרויות לבני 40 – למה האינטרנט יכול לעזור להם?

יותר ויותר אנשים, בעיקר כאלה שחוצים את גיל שלושים וארבעים, מוותרים על עולם הדייטים הרגיל, ובוחרים לנסות את מזלם דרך האינטרנט. כלומר, הם מבקשים להכיר זוגיות דרך אתרי הכרויות לבני 40, בתקווה למצוא שם את האחת או את האחד, איתו הם ירצו לקיים מערכת יחסים ארוכת טווח ואולי אפילו למסד את הקשר ולהתחתן. 

הרבה מאוד גברים ונשים בגיל ארבעים פלוס, מחפשים דרך כיצד לייצר מערכות יחסי בשביל לא להישאר לבד. הם מחפשים מערכת יחסים רצינית ומוכנים לוותר לשם כך, על כל קשרים לתקופות קצרות על כל המשתמע מכך. אך לצערם, העולם שבחוץ, זה של מסיבות, פאבים וכדומה, לא בהכרח מציע להם את האופציה הזאת ולכן הם מחפשים כיצד לייצר מערכת יחסים דרך אתרי אינטרנט, אתרי הכרויות שמתאימים לגילאים שלהם. 

לפני שנסביר איך זה עובד, חשוב לומר, שעם הזמן יותר ויותר אנשים בוחרים באופציה זו, ולכן גם ההיצע גדל. לכן אותם אתרים הופכים להיות משמעותיים יותר. 

כיצד זה עובד בפועל?

בשביל שאותם בני ארבעים ומעלה יוכלו להשתמש בכלי של אתרי הכרויות כמו onlylove, הם צריכים לפתוח פרופיל באתר, להציג את עצמם על פי מאפיינים שונים, ובהתאם לכך לחפש בן או בת זוג איתם הם רצו ליצור קשר. בהמשך יוכלו להציע להם לדבר בטלפון ולהיפגש. 

אחד היתרונות של אתרי הכרויות, זו היכולת לייצר קשר עם בנים ובנות באופן רחב, פשוט ומהיר, כאשר אפשר ליצור קשר עם מספר אנשים במקביל ולהחליט בסופו של דבר אם רוצים להיפגש. מעבר לכך, צריך לזכור, מדובר על תהליך הרבה יותר מהיר, חסכוני, אשר איננו גובה זמן יקר ובוודאי לא גובה עלויות גבוהות.

Share this post

גלילה לראש העמוד