אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רהיטים לנוער

בני נוער הם כבר לא ילדים קטנים. בגיל הזה הם יהיו דעתניים יותר ויתחילו לדרוש מההורים רהיטים אחרים, לצבוע את החדר בצבע שונה והם גם יזדקקו לרוב לחדר פרטי משלהם ואם אפשר אפילו מעט מרווח יותר. בחירת רהיטים לנוער תעשה בצורה מחושבת יותר כיוון שהצרכים של בני הנוער משתנים, הם מתחילים לאגור ציוד, בגדים ואביזרים שונים, מתחילים לארח חברים ועוד.

עיצוב וצבעים בבחירת רהיטים לנוער:

כמובן שהקונספט העיצובי של החדר יהווה את הבסיס המרכזי לבחירת רהיטים לנוער. ביחד עם הילדים שלכם נסו לבנות את הקונספט העיצוב המועדף עליהם, לצבוע את הקירות בהתאם ואז משם לבחור את הרהיטים והעיצוב שלהם שצריך להתאים לצבע הקירות, בין היתר. הצבעים משפיעים על התחושות והרגשות של הילדים במקום ולכן יהיו קריטיים גם להמשך בחירת הרהיטים.

הילד גדל – גם הדברים האחרים גדלים:

צריך לזכור שככל שהילדים גדלים גם הרהיטים בחדר בדרך כלל גדלים אתם. הרהיט הפופולרי ביותר הוא כמובן מיטות ילדים. בני נוער כבר זקוקים בדרך כלל למיטה וחצי ואולי אפילו מיטה זוגית קטנה כיוון שהם זקוקים למרחב הזה. כמו כן הם משתמשים ביותר גדלים, הבגדים עצמם גדולים יותר ותופסים יותר מקום ולכן גם ארון הבגדים סביר להניח שיגדל. בני הנוער עם ציוד משרדי גדול יותר בשל הציוד הרב יותר שהם לוקחים עמם לבית הספר ולכן גם זקוקים לשולחן ומגירות או אפילו שידה לאחסן בה את הציוד.

> בדקו ממש כאן מיטת תינוק במחיר שלא יחזור!

ניקיון וסדר בשוטף:

חשוב לבחור ריהוט שיהיה לכם קל לנקות ולסדר בשוטף. בשאיפה שבני הנוער שלכם מספיק מחונכים לעזור בבית ולשמור על הניקיון אז הם יעזרו לכל הפחות בשמירה על ניקיון החדר והריהוט שלהם ולכן חשוב שאלה יהיו נוחים ומהירים לניקוי.

Share this post

גלילה לראש העמוד