כל מה שרציתם לדעת על עוגות מעוצבות למסיבות קונספט

בכל מסיבת יום הולדת, בכל אירוע חגיגי כמו הולדת הבן או הבת, בבר המצווה או במסיבות בת המצווה, אנחנו רוצים להפתיע את החוגג או החוגגת ולהרשים את האורחים. בשנים האחרונות ישנן יותר ויותר מסיבות קונספט. אלו מסיבות שאנחנו בוחרים נושא שהוא יקשט, וינחה את המסיבה. בעיקר אנחנו רואים את זה במסיבות ימי הולדת לילדים כמו יום הולדת נסיכות או יום הולדת קבוצת כדורגל. במסיבות אלו עיצוב עוגה בהזמנה אישית ישר הופכת את האירוע למרשים שהורי הילד או הילדה שחוגגים את מסיבת יום ההולדת חשבו על כל פרט ופרט. 

עוגות מעוצבות בהזמנה אישית היום הם פריט אחד מיני רבים כדי להפוך את המסיבה שלכם ליותר מרשימה ויותר מפתיעה. אך לא רק עיצוב עוגה בהזמנה הופך את האירוע לכל כך מדויק. אספנו עבורכם כמה טיפים משעשעים ויפיפיים שיהפכו את המסיבה הבאה שלכם למסיבת קונספט מוקפדת במיוחד. 

טיפים למסיבת קונספט מושלמת:

  • דמיינו את המסיבה והעיצוב בה – כשאתם יכולים לדמיין את המסיבה, את העיצוב במסיבה, האוכל שיוגש בה, הכלים לאירוח שאתם מזמינים וכן הלאה, אתם יכולים להרכיב לאט לאט את כל הקונספט במסיבה. למשל אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת לבת והיא אוהבת נסיכות, מסיבת יום הולדת בנושא נסיכות יכול להיות מעוצב עם מפות ורודות – לבנות מבדים רכים ומתנופפים, אפשר לבקש מהחברות במסיבה לבוא עם בגדים שתואמים לשמלת כלת יום ההולדת, לרכוש כלים חד פעמיים עם דמויות של נסיכות שונות ולהזמין עוגה מעוצבת עם השם של הילדה ועם דמותה של הנסיכה האהובה עליה מכל. 
  • שתפו את ילדי יום ההולדת בהכנות – ילדים מאוד מתרגשים לקראת מסיבת יום ההולדת שלהם. חשוב לשתף אותם בהתאם לגילם במתרחש. אפשר גם לשאול אותם מה הם מעדיפים, אם זה הצבעים שיעצבו את המסיבה או בחירת הדמות שתהיה על העוגה שתוגש לאורחים במסיבה ועד הבגדים שהם רוצים ללבוש באירוע. כשמשתפים את הילדים הם מרגישים חלק מהמסיבה ומההכנות לה. 
  • עיצוב עוגה בהזמנה – לא תמיד אנחנו יודעים איך להפיק את המסיבה שאנחנו מדמיינים. היכן מתחילים? למי פונים? מומלץ לגשת לאנשי התחום על מנת שיסייעו לכם בהפקה. למשל עיצוב עוגה בהזמנה אישית ממוחית לעוגות מעוצבות יכולה לכוון אתכם ולהמליץ לכם על הפרטים בעוגה וכן הלאה. 
בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור חברת אינטרנט?
אם יש משהו שמאוד מאפיין את העידן שבו אנחנו חיים, זה שככל שעוברות השנים אנחנו מצפים לנוחות גבוהה יותר...
קרא עוד »
מרץ 04, 2015
מסחר יומי
מערכת מסחר יומי היא פעולת קנייה ומכירה של מכשיר פיננסי ביום אחד, או אפילו מספר פעמים במהלך היום, תוך...
קרא עוד »
דצמ 30, 2018
עבודה בבתי מלון – איך מתקבלים?
רבים הצעירים וגם מבוגרים שרוצים לעבוד בעבודה מסודרת. אחת האופציות שעומדות בפני מי שרוצה לעבוד באופן...
קרא עוד »
מאי 03, 2021