אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כל מה שרציתם לדעת על עוגות מעוצבות למסיבות קונספט

בכל מסיבת יום הולדת, בכל אירוע חגיגי כמו הולדת הבן או הבת, בבר המצווה או במסיבות בת המצווה, אנחנו רוצים להפתיע את החוגג או החוגגת ולהרשים את האורחים. בשנים האחרונות ישנן יותר ויותר מסיבות קונספט. אלו מסיבות שאנחנו בוחרים נושא שהוא יקשט, וינחה את המסיבה. בעיקר אנחנו רואים את זה במסיבות ימי הולדת לילדים כמו יום הולדת נסיכות או יום הולדת קבוצת כדורגל. במסיבות אלו עיצוב עוגה בהזמנה אישית ישר הופכת את האירוע למרשים שהורי הילד או הילדה שחוגגים את מסיבת יום ההולדת חשבו על כל פרט ופרט. 

עוגות מעוצבות בהזמנה אישית היום הם פריט אחד מיני רבים כדי להפוך את המסיבה שלכם ליותר מרשימה ויותר מפתיעה. אך לא רק עיצוב עוגה בהזמנה הופך את האירוע לכל כך מדויק. אספנו עבורכם כמה טיפים משעשעים ויפיפיים שיהפכו את המסיבה הבאה שלכם למסיבת קונספט מוקפדת במיוחד. 

טיפים למסיבת קונספט מושלמת:

  • דמיינו את המסיבה והעיצוב בה – כשאתם יכולים לדמיין את המסיבה, את העיצוב במסיבה, האוכל שיוגש בה, הכלים לאירוח שאתם מזמינים וכן הלאה, אתם יכולים להרכיב לאט לאט את כל הקונספט במסיבה. למשל אם אתם עורכים מסיבת יום הולדת לבת והיא אוהבת נסיכות, מסיבת יום הולדת בנושא נסיכות יכול להיות מעוצב עם מפות ורודות – לבנות מבדים רכים ומתנופפים, אפשר לבקש מהחברות במסיבה לבוא עם בגדים שתואמים לשמלת כלת יום ההולדת, לרכוש כלים חד פעמיים עם דמויות של נסיכות שונות ולהזמין עוגה מעוצבת עם השם של הילדה ועם דמותה של הנסיכה האהובה עליה מכל. 
  • שתפו את ילדי יום ההולדת בהכנות – ילדים מאוד מתרגשים לקראת מסיבת יום ההולדת שלהם. חשוב לשתף אותם בהתאם לגילם במתרחש. אפשר גם לשאול אותם מה הם מעדיפים, אם זה הצבעים שיעצבו את המסיבה או בחירת הדמות שתהיה על העוגה שתוגש לאורחים במסיבה ועד הבגדים שהם רוצים ללבוש באירוע. כשמשתפים את הילדים הם מרגישים חלק מהמסיבה ומההכנות לה. 
  • עיצוב עוגה בהזמנה – לא תמיד אנחנו יודעים איך להפיק את המסיבה שאנחנו מדמיינים. היכן מתחילים? למי פונים? מומלץ לגשת לאנשי התחום על מנת שיסייעו לכם בהפקה. למשל עיצוב עוגה בהזמנה אישית ממוחית לעוגות מעוצבות יכולה לכוון אתכם ולהמליץ לכם על הפרטים בעוגה וכן הלאה. 

Share this post

גלילה לראש העמוד