אסטרולוגיה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אתם בעניין של אסטרולוגיה?

רוב האנשים, אפילו אם הם מרגישים מאוד בטוחים בעצמם, היום רוצים לקבל עזרה חיצונית מידי פעם כדי לדעת שמה שהם בחרו זה בדיוק מה שיגרום להם להיות מאושרים. זה נכון לגבי העבודה והקריירה, האהבה והרומנטיקה ולגבי עוד הרבה תחומים אחרים בחיים. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם הייתם רוצים לקבל קצת עזרה חיצונית? אם כך, כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות להתחיל לקרוא אסטרולוגיה חודשית במדורים השונים. האסטרולוגיה מחזיקה מעמד כל כך הרבה שנים בעולם שלנו, כך שזה ברור מדוע היא מושכת את תשומת ליבם של לא מעט אנשים וזה מסביר מדוע גם אתם מתעניינים בכך.

במה עוסקת האסטרולוגיה?

אסטרולוגיה חודשית יכולה לעסוק בתחומים רבים ביותר, כי בדרך כלל היא מחולקת לנושאים שונים. יש מדורים שעוסקים יותר בתחום הקריירה ויש כאלה שתוכלו לקרוא בהם טיפים לגבי צעדים רומנטיים שאולי הייתם רוצים לעשות, כך שמדובר על גיוון רב. כמו כן, זה מאוד תלוי איפה אתם קוראים את האסטרולוגיה, כי יש מקרים שבהם היא כתובה בצורה רצינית יותר אך יש גם מדורים שבהם האסטרולוגיה מעט יותר חובבנית.

אסטרולוגיה בהתאמה לגיל

עוד דבר שצריך לקחת בחשבון כשמנסים לבחור את המדור שאותו רוצים לקנות, זו השאלה האם אתם קוראים את המדור שמתאים לגיל שלכם. כלומר, יש מקומות שבהם האסטרולוגיה מתאימה יותר לבני נוער ואילו במקומות אחרים היא מיועדת לאנשים מבוגרים יותר כך שכדאי לקחת בחשבון גם את הנושא הזה. חשוב לזכור שלא מדובר על תורה מסיני ולא מדובר על אמת אבסולוטית, אך אתם כן יכולים להיעזר באסטרולוגיה וללמוד ממנה לא מעט. זה לא במקרה שהיא שרדה את כל שינויי העולם והטכנולוגיה כך שכדאי להתעמק בה.

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email