היתרונות של טיפולי פילינג

חורים בפנים

תהליך של יצירת עור חדשה קורה כל 28 מהרגע שנולדנו אך ככל שמתבגרים הקצב התחדשות מואט מה שפוגע לנו במראה. בנוסף יש הגורמים שסובבים אותנו שפוגעים לנו בעור כמו חשיפה לשמש, תזונה, עישון, זיהום אויר, שתיית אלכוהול, תרופות שונות.

כנגד תהליך של פגיעה בעור נוצרו מוצרי קוסמטיקה מסוג פילינג שמזרזים את תהליך החלפת העור. אך יש מקרים שמעבר למוצרים העור צריך ממש טיפול פילינג מקצועי על ידי מכון מוסמך לרוב לנשים שרוצות לשמור על עור צעיר וחלק . הגיל המומלץ להתחיל את התהליך אורך מעל גיל 30 ל6 מפגשים פעם בשנה, הטיפול מסיר תאים מתים התחדשות של העור, טשטוש כתמים, טיפול בצלקות וקמטים בעור.

יש סוגים שונים של פילינג :

1)פילינג בעזרת לייזר הטיפול הוא מאד פופולרי ושכיח בשנים האחרונות שנעשה על ידי הרדמה כללית הקרן נעשית על ידי חדירה לעור בצורה מדויקת ועדינה.

2) פילינג בעזרת גלי רדיו –גלי הרדיו הורסים את התאים בשכבת העור העליונה. זהו טיפול שמתאים בעיקר לאזור הפה ולפגמי עור קלים במיוחד.

3)פילינג כימי- על ידי חומצה מיוחדת שמתאימה לסוגי העור השונים שגורמת כוויה שחודרת לעור. ככל שיש יותר פגמים יש יותר חדירה של החומצה וכך גם תהליך ההחלמה של הטיפול. כמו כן הטיפול לא ממש ממומלץ בגלל סבירות שיישארו צלקות על העור לאחר הטיפול.

עדיף לבצע טיפולים אלו במהלך החורף שהסבירות משיזוף של השמש הוא גבוה במידה והחלטתם בקיץ יש לקחת לעשות שימוש בקרמים. כמו כן עדיף להימנע כמה שאפשר מסגריות  ושתיה של אלכוהול במהלך הטיפול. יש לשתות הרבה מים וביחד עם תזונה נכונה יתקבל עור אחיד, צעיר, רענן, קורן וחיוני.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עסק בירושה – איך מנהלים הון משפחתי? נטלי לזר מסבירה
העולם כבר מזמן נהפך לכפר גלובלי קטן. הורים גרים במדינה אחת, לעיתים עובדים באחרת, ילדיהם גרים במדינה...
קרא עוד »
יונ 27, 2018
יסודות רהיטים: פענוח הבחירות הנכונות עבור דיירים מגוונים
לרהיטים לבית יש תפקיד בלתי נפרד בהגדרת ההילה והפונקציונליות של חללי המגורים שלנו. כל יצירה מדברת על...
קרא עוד »
אוג 30, 2023
הסכם ממון לפני או אחרי הנישואין?
בימים הראשונים של הנישואין, אנשים רבים עדיין לא בטוחים לגבי ההסדר הכלכלי לפני או אחרי הנישואין. בעבר...
קרא עוד »
ינו 09, 2023