רכישת בשמים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רכישת בשמים בארץ או בחו"ל?

למרות שמדובר "רק" בבשמים, זוהי שאלה שהרבה מאוד ישראלים ישמחו לקבל עליה תשובה. רכישת בשמים בארץ או בחו"ל?

היכן זול יותר לרכוש בשמים?

לעיתים, ובמיוחד לפני החגים, רשתות הפארם השונות מציעות לכם לרכוש את הריחות האהובים עליכם במחירים נמוכים יותר, משמע מבצע לקראת החג.

זה בהחלט מפתה אולם חשוב לדעת כי יש גם אתר יופי וקוסמטיקה מחו"ל, אשר יציע לכם על דרך שגרה אפשרות לרכוש את הבושם המועדף עליכם במחירי מבצע בארץ עם קופון סטרוברינט .

בהחלט ניתן לומר כי רכישת בשמים בחו"ל, זוהי מסיבה של ניחוחות משכרים ובמחירים נהדרים.

האתר הטוב ביותר בתחום היופי והקוסמטיקה

סביר להניח שהרבה ישראלים שמעו על אתר מוביל בתחום היופי והקוסמטיקה, אתר שאיננו ישראלי, לונה פארק אמתי לכל שוחרי הבשמים, איפור, אנטיאייג'ינג ועוד.

בארץ, המוצרים של חברות המותג, יקרים מאוד, בהחלט לא כל אחד יכול להרשות לעצמו.

הנה אחת מברכות האונליין – תוכלו למצוא בדיוק את אותם המוצרים במחירים זולים יותר.

הסיבות העיקריות לקניית בושם מחו"ל

באתרים המובילים בתחום היופי והקוסמטיקה, לא רק שמוכרים מוצרים במחיר נמוך יותר, כל העת יש הנחות על מספר מוצרים רב, המחירים הם יותר מתחרותיים, ולא לשכוח – משלוח עד הבית חינם.

מעקב אחר המבצעים

באתר גדול עם למעלה מעשרות אלף מוצרים, אפשר קצת להתבלבל בדרך למצוא מבצעים. לעומת זאת, בארץ יש אתרים בהם תוכלו למצוא גם קופוני הנחה על מגוון מוצרים מהאתר שבחו"ל כמו קופון אייבורי, כך שניתן לרכוש מוצרי קוסמטיקה של חברות מותג במחירים יותר שפויים מהארץ.

לסיכום

כנסו לאתר, בדקו מחירים, הכירו את המוצרים, ערכו השוואות בין המחירים בארץ למחירים בחו"ל, בדקו האם יש קופונים או קוד קופון על חלק מהמוצרים. פשוט תהיו צרכנים חכמים!

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email