סיור עששיות במרכז
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

סיור עששיות במרכז

אתם אולי לא ממש מכירים את התופעה החדשה של רבים מהישראלים אך מאמר זה, הוא שייספר לכם על אחת מתופעות הטבע המגניבות ביותר שתראו. סיורי עששיות וטיולי לילה מטורפים כמו שרק ישראלים יודעים לעשות.

סיור עששיות במרכז 

את סיור עששיות במרכז הכרתי זמן קצר אחרי שירותי בצבא. רציתי להתאוורר טיפה ולמצוא מנוחה לגוף אבל באופן יצירתי הרבה יותר מאשר סתם לטוס לאיזשהו חור בעולם.

חשבתי וחשבתי ואז ראיתי באחד מאתרי האינטרנט השונים את ההצעה המפתה הבאה: סיורי עששיות בלילות הקיץ החמימים של מרכז הארץ. זה כבר משך אותי והגעתי. החוויה היית מעבר לציפיות שלי ולי נותר רק לספר על כך לחברי הרבים.

סיורי עששיות וטיולי טבע ייחודיים 

טיולי טבע, מציעים ריגוש ובאים לגלות לנו משהו חדש, או לכל הפחות, משהו שרק חלק קטן מהאנשים ראו באופן אישי. החל מהעונג של צפייה בנופים מרהיבים מפסגת הרי המרכז ועד לטיולי עששיות מעניינים ומסקרנים במיוחד.

יש משהו מיוחד בהזדמנות של לחוות רגעי טבע נדירים על בשרינו כמו סיור עששיות במרכז בלילות החורף הקרירים. אני, למשל, מתענג על מראות הקנאה של החברים שלי כשאני מספר על חוויות כמו שחייה עם כרישי לווייתן בטבע אבל זה כבר למאמר אחר..

הטבע יפה של ארצנו הקדושה 

אמנם ערים גדולות יותר עשויות להתהדר בקווי רחצה מרשימים, אך אין דבר יפה כמו הטבע. קשה שלא להתפעל מעששיות נוצצות בטבע במלוא פריחתה של אדמת ארצנו הקדושה, נוף זהוב על חוף הים עם הזריחה, או קניון סלע אדום רחב ידיים.

אז בפעם הבאה שאתם רוצים להתפנק בטיול הרבה יותר מעניין, אנחנו ממליצים לכם לעשות זאת בסיור עששיות לילי.

Share this post

גלילה לראש העמוד