טיול בשביל ישראל
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חופשה משפחתית בדרום הארץ

העיר אילת הינה לדעתם של רבים אזור התיירות מספר אחת בארץ. מדי שנה המוני תיירים ותושבי חוץ באים לעיר הדרומית על מנת להנות מהחופים המדהימים שלה, המסעדות והבארים שלה ואווירת החופש שהעיר מציעה. לא חסר באילת קלאבים ובתי מלון מהמון סוגים ודי בטוח שכל אחד ימצא עבורו את מבוקשו מבחינת האיכות ובוודאי גם מהבחינה של העלות. כמו כן על החוף הנהדר של ים המלח שוכנים אכסניות ובתי מלון רבים אשר מארחים מבקרים ישראלים ותיירים מחוץ לארץ.האקלים השורר הנעים והנוח ש"מפרגן" באפשרות רחצה בים במהלך החורף גורם למצב שהמלונות בים המלח יהיו בתפוסה גבוהה לאורך כל השנה. בתי המלון מעניקים תעסוקה חשובה לתושבים הסמוכים, ורמת המלונאות בים המלח היא מן הגבוהות בארץ.

מה בדיוק יש בים המלח ובאילת? 

המרינה של אילת

כפי שהוזכר, איכות המלונות במקומות הללו היא מהגבוהות בארץ בישראל וגם עומדת בתקן בינלאומי קפדני מכיוון שמבקרים רבים מלא מעט מקומות מגיעים להנות מהמלונות של העיר הדרומית. רבים מאד ממלונותיה של אילת נמצאים ליד חוף הים האדום שמציע בין היתר אתרים של צלילה ברמה בינלאומית,מבחר אטרקציות שקשורות לים ואווירה מחשמלת שאין למצוא במקומות אחרים. אם הינכם מעוניינים, אפשר לקרוא עוד על נושא מלון לאונרדו קלאב אילת.

בעיר הדרומית חיי לילה מהסוערים ביותר בארצנו הקטנה, בעצם כל השנה אפשר למצוא מגוון עצום דוכני אוכל, פאבים ודאנס-ברים שמשרתים בעצם את אורחי בתי המלון, ומשאירים אותם עם זכרונות בלתי נשכחות. גם בבתי מלון כמו לה פלייה אילת המלצות יש פעילויות כיפיות לגמרי לשעות הערב והלילה. כפי שאתם יודעים ים המלח הוא האזור שפיסית הכי נמוך בעולם, הנוף המדברי הנהדר וסגולות המרפא המאפיינות את האזור מעניקות לו נק' חוזקה מול אזורים אחרים, מי הים המלאים בכמות מכובדת של מינרלים והאוויר היבש והנקי עשויים לפתור מבחר בעיות כמו לצורך העניין בעיות פרקים ומחלות הקשורות בעור.בזכות תכונותיו הרבות ים המלח מהווה אחד מהיעדים הכדאיים ביותר עבור אלו שחפצים בנופש שעשויה לשפר בעיות רפואיות שונות.

חופש כל השנה 

מזג האוויר השורר באזורים אלו חם במהלך כל השנה,אפילו בחודשי החורף והסתיו אפשר בהחלט להנות מטמפ' נוחה לחופשה ונופש ונוסף על כך המים של ים המלח האדום שומרים על טמפרטורה סולידית של כ-22 מעלות צלזיוס לאורך כל השנה אשר בעצם מאפשרים רחצה.אם הינכם מעוניינים אתם מוזמנים לקרוא אודות בתי מלון באילת ותעשו לכם חופשה נפלאה!

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email