יוון
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

טסים לחו"ל? למה לא כדאי לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל

בחיי היום יום אנחנו לרוב בטוחים שהכול יהיה בסדר, ואולי זה הטבע שלנו דווקא בגלל שאנחנו מודעים לכך שיש גם הרבה סכנות בעולם שבו אנחנו חיים. אומנם זה נכון שלא כדאי להעביר את החיים במחשבה על התסריטים הכי רעים שעלולים לקרות, אך מצד שני, לחיות מבלי לחשוב על מצבים מסוימים זה עלול להיות מסוכן. אחת מהדוגמאות לכך היא נסיעה לחופשה בחו"ל, כי אומנם כולנו רוצים להאמין שהכול יהיה בסדר ויסתיים בשלום, אך לא תמיד זה כך. לכן, אם אתם תוהים האם לעשות ביטוח בריאות לחול או לא, התשובה לכך היא שתמיד כדאי לעשות ביטוח כזה.

ביטוח שמתאים לכל נסיעה

ביטוח בריאות לחול בימינו זה כבר לא מה שהיה בעבר, כי היום מתאימים את הביטוח לסוג הנסיעה. לכן אם אתם נוסעים לחופשה של שבוע באירוע הביטוח שיתאים לכם יהיה שונה מזה שיתאים לנסיעה שכוללת ספורט אתגרי וכדאי להיות מודעים לכך. חשוב להתאים את הביטוח שאתם עושים לאופי הנסיעה, כי אם תיסעו ובסופו של דבר הביטוח לא יכסה את מה שאתם צריכים הרי שזו עלולה להיות בעיה חמורה.

מידע נוסף על ביטוח נסיעות לחו"ל:

http://www.fnx.co.il/insurance/travel-insurance/home.aspx

איך בוחרים איפה לעשות ביטוח?

כמו שיש הרבה מקומות שבהם ניתן לעשות ביטוח לרכב, כך גם יש הרבה מקומות שבהם ניתן יהיה לעשות ביטוח לנסיעה הקרובה שלכם. הדרך הנכונה לבחור את המקום שבו אתם עושים ביטוח היא, לפני הכול, לבדוק כמה שיותר מידע אודות חברת הביטוח, ובהחלט כדאי גם לקרוא חוות דעת של אנשים שונים. זה יעזור לכם בבחירת חברת הביטוח ואתם תראו שאם יהיה לכם ביטוח מתאים הנסיעה כולה תהייה הרבה יותר רגועה ומוצלחת עבורכם.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email