מתכוונים להיפרד? קחו עו"ד גירושין

עורך דין גירושין

במידה והגעתם אותה הנקודה בחיים בה לפתע יש לעצור את הכול, ולמצוא אסטרטגיה כיצד לפרק את חיי הנישואים בצורה חכמה ונבונה שתזיק כמה שפחות ותיטיב כמה שיותר, הרי שעו"ד גירושין מקצועי ואיכותי הוא משענת חזקה ואיתנה למסע שלפניכם.

ללא תמיכה נאותה של ידע, יכולות וזמינות גבוהה, תהליך גירושין עלול להיות קשה, מאתגר, מעייף ואף מרגיז, כאשר אתם עלולים למצוא את עצמכם פוגשים צדדים שלא רציתם לפגוש בבן או בת הזוג שלכם, וגם בעצמכם.

עו"ד גירושין יעיל יודע לא רק לייעץ ולתמוך בתהליך בכל הנוגע להכרות עם החוק והיכולת למצוא את הדרך לתת לכם מענה משפטי יאה, אלא גם למנף את הניסיון הרב שהוא צבר לאורך השנים בכדי להפוך את התהליך לנגיש, נוח ונעים יותר.

מתי לפנות לעו"ד גירושין?

במידה והגירושין לא נעשים ביחד, בהסכמה ובחיוך של שני בני הזוג, כפי שקורה במקרים רבים, הרי שמוטב לפנות לעו"ד גירושין כמה שיותר מהר. אחת הסיבות, וישנן רבות ומגוונות, היא כי בעולם הגירושין ישנם שני בתי משפט, אזרחי ורבני, ושניהם מתנהלים בצורות שונות ונותנים דגשים שונים לחוקים שונים.

בן או בת הזוג הראשונים הפונים לבית המשפט יכולים לפנות לבית המשפט המתאים להם ביותר, רבני או אזרחי, ולזכות אולי לתנאים מועדפים מראש, בשל הבחירה שלהם, שכן המשפט יתנהל היכן שהתיק נפתח מלכתחילה.

עורך הדין שלכם יוכל לבחור בבית המשפט האופטימאלי בשבילכם, ולהתחיל את התהליך שם, לטובתכם.

גירושין בהסכמה ושותפות

הרבה זוגות נשואים מגיעים למסקנה ההדדית כי זה נגמר, וכי מוטב להתגרש שכן שני הצדדים ייהנו יותר מחיים בנפרד. בחירה מושכלת ובוגרת זו, כשהיא נעשית באופן הדדי, מאפשרת לכם לעבור תהליך גירושין נעים ונוח.

תמיד קיימת הסכנה כי התנאים ישתנו תוך כדי התהליך, וזאת על רקע של חילוקי דעות הכוללים לרוב נושאים כלכליים של רכוש והון, וכמובן, במידה וישנם ילדים משותפים, בכל נושא המשמורת ותנאי הביקור של הילדים.

במקרים אלו מוטב גם כן לפנות לעו"ד מומחה גירושין בשלב מוקדם במיוחד, לפני שתגיעו לסכסוכים, מתוך הידיעה כי כרגע אתם פועלים יחדיו, וכי מוטב לוודא כי הסטאטוס קוו יישמר לטובת כל המעורבים בדבר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים בית אבות?
הגיל השלישי ההוא גיל שאפשר לעשות בו הכל! זה הזמן שבו אתם יוצאים לפנסיה, הילדים כבר גדולים וכעת כל מה...
קרא עוד »
נוב 15, 2018
כל כמה זמן כדאי לנקות את החלונות בבית
הבוקר הגיע, אתם מחממים את מכונת האספרסו ופונים בינתיים לפתוח את התריס הגדול בחדר הסלון. אם אתם לא...
קרא עוד »
ספט 26, 2020
מורים לגיטרה
מורה לגיטרה הוא אדם שמלמד איך לנגן בגיטרה. הם מועסקים בדרך כלל על ידי בית ספר למוזיקה, מכללה או אולפן...
קרא עוד »
מאי 29, 2022