ייעוץ פנסיוני- איכות חיים בגיל הזהב

טיפול זוגי

כל אחד מאיתנו צריך לדאוג לקצבת קיום בימים בהם הוא יפרוש לפנסיה. יש לקחת בחשבון כי מדינת ישראל מספקת לתושביה קצבת פנסיה הנקראת 'קצבת זקנה' לכל אזרח, אך מדובר בסכום לקיום בסיסי המחושב על ידי המדינה ולכן חשוב מאוד שכל אחד מאיתנו, שכיר או עצמאי ידאג למקור הכנסה נוסף בדמות קרן פנסיה, ביטוח מנהלים או קרן השתלמות. ייעוץ פנסיוני בא במטרה להתאים לכם את שיטת צבירת הפנסיה המתאימה לכם.

יועץ לפנסיה

ייעוץ פנסיוני- מדוע זקוקים לייעוץ?

אם אינכם מצליחים להבין מדוע יש צורך בייעוץ לגבי הפנסיה שלכם, חשוב מאוד שתהיו מודעים כי בדיוק כמו כל מוצר אותו אתם בוחרים לרכוש גם כאן יש מבחר אפשרויות. האפשרות אשר תתאים לשכן או לחבר שלכם לא בהכרח תתאים לכם. יועץ פנסיוני הוא אותו אדם אשר יספק לכם את כל המידע הדרוש על אפשרויות חסכון לפנסיה ובהתבסס על הידע המקצועי שלו והכרת נתוני הלקוח ימליץ לו על שיטת הצבירה לימי הפנסיה המתאימה לו ביותר. כך למשל, על מנת לבחור קופות גמל מתאימות – צריך להתאים את סוג ואופי הקופה לאדם, מטרותיו והצרכים שלו.

מה זה למעשה פנסיה?

פנסיה היא חסכון אליו מופרש מדי חודש סכום מסוים מהמשכורת (שכירים). סכום זה מצטבר עד גיל הפרישה שלכם וכאשר אתם מגיעים לגיל זה הסכום משתחרר בתור קצבה חודשית. בעבר, כל אחד בחר האם הוא מעוניין בקצבה חודשית בגיל הפנסיה או בקבלת כל הסכום, כיום יש אפשרות של קצבה חודשית בלבד. יש לקחת בחשבון כי הפנסיה מורכבת מפרמטרים רבים וכן נגבים עליה עמלות מסוימות אליהם רוב האנשים אינם מודעים, כמו למשל דמי ניהול. ייעוץ פנסיוני בא במטרה לבחון את הקיים ולהציע אלטרנטיבות כדאיות יותר או לבחון את הקיים ולהציע בו שינויים.

ייעוץ פנסיוני- היתרון הגדול

מלבד חסכון משמעותי בכל הקשור אל כספים, היתרון של ייעוץ פנסיוני על ידי איש מקצוע בא לידי ביטוי באובייקטיביות שלו. כאן וזאת בניגוד אל סוכני ביטוח או יועצים מטעם בתי השקעות, היועץ אובייקטיבי, כלומר טובת הלקוח היא העיקר. היועץ ילקט את כל הנתונים האישיים שלכם, אם מדובר בגילכם, הסטאטוס שלכם, מצבכם הבריאותי, ההכנסה החודשית הקבועה, הוצאות קיימות ועתידיות ויבנה עבורכם תוכנית פנסיה כדאית.

 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
3 פרוייקטים השייכים לעמותת איילים
עמותות בישראל ישנן מסוגים שונים, בעוד שמספרן של העמותות עולה על 40 אלף, נכון לשנת 2016. מטרתה של כל אחת...
קרא עוד »
נוב 20, 2019
כלב קינג צ'ארלס מבית טוב
אם אתם רוצים לקנות כלב שתוכלו לחבק וליהנות אתו, אך אתם לא מסתפקים בכל אחד, אלא רק בכלב מיוחד כמו קינג...
קרא עוד »
יונ 12, 2018
החשיבות בקרם הגנה לפנים SPF 50
קרם הגנה לפנים הוא חלק חיוני בכל שגרת טיפוח, במיוחד כאשר אתה חשוף לשמש לפרקי זמן ארוכים. זה עוזר להגן...
קרא עוד »
פבר 18, 2023