ביטוחים ותרומתם לחיים שלנו

טיפול זוגי

אם יש משהו שכל אחד מאיתנו היה רוצה זה להיות בטוח. להיות בטוח שלא יפטרו אותו מהעבודה, שהוא לא יחלה, חלילה, במחלות ולא יהיה מעורב בתאונות או בכל דבר אחר שעלול לשנות לחיים את החיים. עם זאת, האם הכול באמת תלוי בידיים שלנו? הרי כולנו מכירים סיפורים על אנשים שלא עישנו יום אחד בחייהם ועדיין חטפו סרטן ריאות קשה בסופו של דבר. משמעות הדברים היא שאומנם לא הכול תלוי בה, אך בהחלט יש כמה דברים שנוכל לעשות כדי למזער את הסיכון. אחד מהם הוא כמובן להפסיק לעשן, לעשות ספורט, לקחת פחות סיכונים ולאכול בריא, אך השני הוא לפנות אל מספר חברות ביטוח כדי לקבל הצעות מעניינות לביטוחים השונים שדורשים לנו.

המחיר הוא לא הפונקציה היחידה

כמו הרבה אנשים אחרים, סביר להניח שגם אתם חושבים על המחיר כשאתם רוצים לפנות אל חברת ביטוח כזו או אחר. עם זאת, האם זה באמת המדד הכי חשוב? אם תיפנו אל כמה חברות ביטוח אומנם תוכלו לקבל הצעות שונות ומעניינות מבחינה כלכלית, אך בסופו של דבר מה שהכי חשוב זה לבדוק מה כוללת הפוליסה שאתם עומדים לקנות. האם היא כוללת את כל הסעיפים שחשובים לכם? האם בחברת הביטוח התאימו את הפוליסה במיוחד בשבילכם או שמכרו לכם משהו כללי?

אמינות וזמינות

מעבר למחיר ולפוליסות שאתם קונים, כדאי יהיה לבדוק עוד כמה פרטים אודות חברת הביטוח שלכם, כמו לדוגמא: האם זו חברה אמינה? וותיקה? האם הצוות מנוסה? האם הזמינות גבוהה? החיים המודרניים מביאים איתם לא מעט אתגרים, שינויים וקצב הרבה יותר מהיר, כך שגם חברת הביטוח צריכה לעמוד בדרישות האלה ולספק לכם שירות מושלם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית זהב 14 קראט – למכירה מהירה בתנאים נוחים
שוק הזהב והתכשיטים היקרים בישראל, הולך ופורח בשנים האחרונות עם יותר ויותר הצעות למכירה וקנייה של...
קרא עוד »
פבר 02, 2021
קרוזים מומלצים לטיולי בר ובת מצווה
בר ובת מצווה נחשבים לאירועים מכוננים בחייהם של כל נער ונערה מתבגרים. מדובר על המעבר שלהם מעולם הילדות...
קרא עוד »
מאי 14, 2018
החשיבות של יחסי אישות לשלום בית
יחסי אישות ויצירת אינטימיות בין בני זוג חשובה במיוחד גם לשמירה על שלום בית, כמו גם להקמת משפחה ויצירת...
קרא עוד »
ינו 05, 2019