אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

נוטריון בהרצליה – שירות במרחק נגיעה מהבית

זקוקים לייעוץ נוטריוני? משרד עו"ד רם אפרתי מעניק שירותי נוטריון בהרצליה.

המשרד בעל ותק של למעלה מעשרים שנות ניסיון מציע מענה יסודי, אמין ומקצועי. בין התמחויותיו של המשרד תרגום מסמכים משפות שונות ואישור מסמכים.

בשנת 1976 נחקק בישראל חוק הנוטריונים, חוק זה העניק לעו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה את הסמכות המשפטית לפיקוח על תרגום ואישור מסמכים משפה זרה. משרד עו"ד רם אפרתי,

שירות המשרד אמין ומקצועי. בין שירותי המשרד: שירותי תרגום, הצהרת מתורגמן הנערכת ע"י צד שלישי הבקיא בשפת המקור ואישור שהמסמכים תורגמו ואושרו כהלכה ועל פי חוק.

לצד התרגום המקצועי משפות שונות עובד משרדו של עו"ד רם אפרתי עם אנשי מקצוע מומחים בעלי ידע רב מבחינת מונחים ומושגים מקצועיים לכל תחום בשפות השונות.

עם השנים והותק נוצרו למשרד קשרים עם השגרירויות הזרות בישראל. המשרד מעניק ייעוץ באשר לסוגי מסמכים ואישורים הנדרשים עבור פעולות שונות בהם: אישורי הגירה או ויזות לארה"ב.

בין שירותי המשרד נוטריון בהרצליה, עו"ד רם אפרתי: אישורים נוטריוניים, העתקי מסמכים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות. נוסף על אלה שירותים נוספים בהם אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

נוטריון בהרצליה, משרד עו"ד רם אפרתי, מאשר בחתימתו את זהות החותם על המסמך ונכונותו. וכן, כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

על שירות נוטריוני לא מתפשרים. מומלץ לבדוק מראש את היקף יכולותיו וסמכויותיו של הנוטריון ומשרדו.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email