אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

סיאליס

סיאליס הוא מותג של תרופות להפרעות זיקפה המיוצר על ידי אלי לילי וחברת. זוהי התרופה הנרשמת ביותר בעולם, עם למעלה מ-100 מיליון מרשמים שנמסרו מדי שנה. סיאליס אושרה לראשונה על ידי ה-FDA בשנת 1998 והפכה זמינה בשנת 1999. היא נמצאת ברשימת התרופות החיוניות של ארגון הבריאות העולמי, רשימה של התרופות החשובות ביותר הדרושות במערכת בריאות בסיסית. היא פותחה במקור לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי, אך נמצא כיעיל גם לבעיות זיקפה.

סיאליס היא תרופה שנרשמת לגברים הסובלים מבעיות זיקפה, מה שאומר שהם לא יכולים לקבל זקפה. סיאליס הוא המותג הנמכר ביותר בכל הזמנים, עם למעלה מ-100 מיליון מרשמים שנמכרו ב-10 השנים האחרונות. היא אושרה לראשונה על ידי ה-FDA בשנת 1998 ומאז היא נמצאת בשוק.

כאמור, סיאליס היא תרופה לטיפול בבעיות זיקפה. כמו כן, זה נלקח דרך הפה. היא משווקת ביותר מ-120 מדינות והפכה לאחת מתרופות ה-ED הפופולריות בעולם. סיאליס אושרה לראשונה על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) בשנת 1998, כטיפול בהפרעות זיקפה. בשנת 2003, היא הפכה לתרופה הראשונה ששווקה ביותר מ-120 מדינות וגם הייתה גם בין 10 התרופות הנמכרות ביותר ב-2005, 2006, 2007 ו-2008.

מחירה של סיאליס

התרופה זכתה לביקורת על מחירה הגבוה והיעדר חלופות גנריות אך מכירותיה המשיכו לגדול עם הזמן; על פי הערכות, המכירות ברחבי העולם הגיעו ל-2 מיליארד דולר עד 2009, עם תוספת של מיליארד דולר ממרשמים שנכתבו מדי שנה בארה"ב.

לסיכום, סיאליס היא תרופה פופולרית המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים וקיימת בשוק מאז 1998. סיאליס היא אחת התרופות הפופולריות ביותר בהיסטוריה, עם למעלה מ-100 מיליון מרשמים שנמכרים מדי שנה. היא אושרה על ידי ה-FDA בשנת 1998 ומאז היא נמצאת בשוק.

כיום ניתן לרכוש אותה במגוון רחב של אתרים וביניהם גם האתר https://buy-kamagra.net/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email