אירית סדן – אורח חיים בריא על ידי שינוי הרגלים

אירית סדן - אורח חיים בריא

כבר במשך שנים שאנחנו מנסים לפצח את הסוד הגדול לפתרון שיוביל אותנו לגוף המושלם. אין כמעט אנשים שלא ניסו דיאטה אחד או שתיים, אך במהרה התייאשו ולא עמדו בפיתוי של חפיסת השוקולד שהייתה בארון.

בכדי להצליח להוריד במשקל, צריך לרצות וצריך להבין כי דיאטה זו לא מילה נכונה בלקסיקון ומה שכן יש לעשות הוא לחיות אורח חיים בריא. אחת מהשיטות הפופולאריות כיום בתחום, היא נטורופתיה, שיטת ריפוי טבעית, אשר מרפאת את הגוף באמצעות תזונה נכונה, צמחי מרפא ופעילות גופנית. האמונה היא כי הגוף מסוגל לרפא את עצמו, לכן בנטורופתיה מסתגלים לחיים ללא תרופות כימיות, אלא שימוש במיצוי של צמחים, בחירת מזונות מושכלים עבור כל מצב גופני וכמובן באמצעות תוספים תזונתיים ושמנים אתריים.

מידע נוסף על אירית סדן תמצאו באתר הרשמי שלה:

http://www.iritsadan.com/

טיפים לבחירת נטורופתית

לפי אירית סדן, בכדי לבחור את הנטורופתית הטובה ביותר, מראש יש לבחון את הגישה הטיפולית שלה ולוודא כי היא אכן מתאימה. בנוסף לכך, לוודא כי היא בוגרת לימודים גבוהים וכי היא חברה באגודה לנטורופתיה ותזונה טבעית.

כל עוד הנטורופתית שבחרתם מבטיחה לכם כלים מקצועיים ליישום יומיומי, שיאפשרו לכם לשנות את מסלול החיים ולחיות חיים בריאים יותר, כדאי לכם לבחור בה. נטורופתית מקצועית היא כזו שתקשיב למטופל היטב, תבחן את אורח חייו הנוכחי ותשתדל לבוא לקראתו מבחינת התפריט החדש. כל פגישה מתחילה בשיחה אישית, שאלון בריאותי ושאלות לגבי אורח חיים. לפי תשובות המטופל, הנטורופתית יודעת כיצד להתאים עבורו את הטיפול הטוב ביותר, שיוכל לסייע לו בהרגשה הכללית וכן יטפל במחלות ובקשיים שהוא חווה.

צעדים קטנים

השיטה הטובה ביותר לירידה במשקל על ידי טיפול של נטורופתית, הוא באמצעות צעדים קטנים, אשר ברוב המקרים מוכיחים את עצמם טוב יותר מצעדים גדולים וחסרי תכלית. כל עוד החלטתם שאתם רוצים לעשות שינוי, תתחילו בצעדים קטנים, באזור הנוחות שלכם, בלי ליצור משברים כבר בהתחלה. השינוי ההדרגתי מאפשר למוח להתרגל טוב יותר והרצון לשינוי מתגבר!

טיפים לבחירת נטורופתית נוספים, הם לבחור את המטפלת עמה יש לכם חיבור טוב וחיובי. נטורופתיה כמו שיטות טיפול נוספות, מתמקדת גם באנרגיה בין המטופל לבין המטפל. שימו לב כי יש בשוק אינספור מטפלים אך לא כולם בעלי תעודות וניסיון. בקשו מהמטפל להוכיח לכם באמצעות התעודות ובאמצעות הניסיון המעשי. הגיע הזמן שגם אתם תתמקדו בעצמכם, באני העצמי, תבחרו לחיות בריא ותעשו זאת עם המטפלים הטובים ביותר. עוד מידע על שיטת השלבים של אירית סדן תמצאו פה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול דירות בירושלים
בעלי נכסים מגלים לא אחת כי ניהול הנכס והתחזוקה השוטפת שלו מהווים כשלעצמם עבודה רבה. העבודה הזו הולכת...
קרא עוד »
מאי 23, 2018
גורמי שפיכה מוקדמת ודרכי טיפול
אחת מהתופעות השכיחות בקרב מבוגרים גברים בני גילאים 40 ומעלה הינה תופעת השפיכה המוקדמת. בעבר תופעה זו...
קרא עוד »
אוג 29, 2015
איך לבחור קורס עיצוב גרפי? סקירה של 5 תכניות מומלצות
עיצוב גרפי הוא תחום מאוד פופולרי ויש הרבה קורסים זמינים. אבל בחירת קורס יכולה להיות קשה מאוד. ישנם...
קרא עוד »
ספט 21, 2022