אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

למי מתאימים אופני שיכוך מלא?

אופני שיכוך מלא זה אופניים עם מסגרת שתלויה בגלגלים, המאפשרת לרוכב לשבת בשכיבה, עם הרגליים על הקרקע. סוג זה של אופניים נקרא גם שכיבה. סוג זה של אופניים משמש בדרך כלל לרכיבה על פעילות גופנית או פנאי, מכיוון שהוא מציע חלופה לאופניים זקופים מסורתיים. אופני מתלים מלאים הם סוג של אופניים עם שלדה הניתנת להסרה מהגלגל ולהחלפה בבולם זעזועים. אופני ההשעיה המלאים נועדו לספוג פגיעות, מה שאומר שהם מתאימים מאוד לרכיבת שטח.

אופני שיכוך מלא – שפע של יתרונות

רכיבת שטח, עם זאת, מגיעה עם סיכונים משלה. חשוב לדעת איך להשתמש נכון באופניים כדי לשמור על בטיחות בזמן שאתה בחוץ בשבילים. אופני מתלים מלאים הם אופציה מצוינת לכל מי שרוצה לרכוב בשטח וליהנות מהחופש שמגיע עם סוג זה של רכיבה על אופניים.

אופני מתלים מלאים הם סוג של אופניים התולים את הרוכב משלדה. אופני שיכוך מלא מלאים הופכים פופולריים יותר בתקופה האחרונה. יש לכך סיבות רבות, כולל העובדה שהם מציעים שליטה ויציבות טובים יותר במהלך הרכיבה. אחד היתרונות העיקריים של אופני שיכוך מלא מלאה הוא שהם מספקים לרוכב שליטה מוגברת. זה מאפשר להם לרכוב במהירות רבה יותר, כמו גם יכולת לעשות טריקים ופעלולים על האופניים שלהם.

הופכים פופולריים יותר בשנים האחרונות

אופני מתלים מלאים הם אופניים עם מתלים עצמאיים מלפנים ומאחור. הוא נועד לספוג זעזועים, להפחית את הסיכון לפציעה ולספק נסיעה חלקה יותר בהשוואה לאופני הרים קשיחים.

אופני שיכוך מלא מלאים הופכים פופולריים יותר בשנים האחרונות. הם מציעים נסיעה חלקה יותר, שליטה משופרת וטיפול טוב יותר. אחד הסוגים הנפוצים ביותר של אופני השעיה מלאים הוא אופני הרים קשיחים. סוג זה מציע נסיעה חלקה מכיוון שאין לו מתלי גלגלים אחוריים אלא מסתמך על מתלי גלגלים קדמיים לתמיכה. זה יכול להיות טוב לרוכבים שרוצים לשמור על משקל נמוך מעל הגלגל הקדמי שלהם ליעילות מקסימלית או לאלו שרוצים לצאת לשטח וזקוקים לתמיכה נוספת מהגלגלים הקדמיים שלהם למשיכה. מידע נוסף באתר קוברה בורדו

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email