הורות משותפת טובת הילד – כך תעשו זאת נכון!

הורות משותפת יכולה להיות לטובת הילד. חשוב להבין שילדכם זקוק לכם ולהיפך. אתה צריך להיות פעיל ומעורב בחייו או שלה, אבל גם לאפשר קצת מרחב וזמן לעצמך. הורות משותפת היא לא רק לשבת בבית ולצפות בטלוויזיה כל היום. מדובר ביצירת איזון בין תחומי האחריות שלך כהורים, אך גם לדאוג לקריירה, לתחביבים וכו', תוך כדי כך שאתה שם עבור הילד בעת הצורך.

המושג הורות משותפת קיים מזה זמן רב– הוא שימש במקור כמטאפורה לתיאור מערכת יחסים בין הורים לילדים. הורות כזו היא תהליך שבו שני ההורים מגדלים את ילדם בנפרד, אך תוך כדי הסכמות. זו הדרך הטובה ביותר לגדל ילד בעבור הורים שלא חיים ביחד ואנחנו צריכים לעשות את זה נכון. מדובר בבניית מערכת יחסים טובה בין ההורה לילד.

מספקים לילדים סביבה נוחה לגדול בה

המטרה העיקרית של הורות משותפת היא לספק סביבה בטוחה לילדים לגדול בה, חשוב שהורים ידעו שילדיהם גדלים בסביבה בריאה ובטוחה. הצעד הראשון לקראת אספקת סביבה בטוחה לילדים הוא להבטיח שיש להם הבנה מדויקת של הכללים והתקנות השולטים בחייהם. ניתן לעשות זאת על ידי כך שהם ילמדו את יסודות השיתוף, כגון כיצד יש להתייחס אליהם כאשר אחרים נוכחים, כיצד עליהם להתנהג כאשר יש זמנים מסוימים בהם מתאים לעשות זאת וכו'.

תגיעו להסכמות בסיוע של עו״ד

זה גם יעזור להם להבין את תפקידם כחלק מתא משפחתי ויעזור להם לפתח מיומנויות חברתיות שיהפכו אותם לנוח יותר עם שיתוף האחריות עם אחרים. באופן זה, הורות משותפת יכולה לשמש גם כחינוכית. אתם רק צריכים להגיע להסכמות כשיש עורך דין שיוכל לעזור לכם להבין איך הורות משותפת טובת הילד צריכה לבוא לידי ביטוי.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון הליכונים מדריך מזורז
מכירים את המצב הזה שיש לכם בבית הליכון לא משהו, כזה שהחיים שלו מתחילים להסתיים? במקום לזרוק אותו לפח,...
קרא עוד »
פבר 28, 2020
בדק בית
אם אתם צריכים לעשות בדק בית לדירה חדשה מקבלן למשל, חברות לביצוע בדק בית, ביקורת מבנים, וכן איתור...
קרא עוד »
מאי 11, 2020
משחקי חשיבה גדולים
המונח משחקי חשיבה גדולים, הוא על פניו מתעתע, האם מדובר במשחקי חשיבה לגדולים, כלומר לחבר'ה מעל גיל 18? או...
קרא עוד »
יונ 13, 2018