חקירות כלכליות

ישנם מקרים שבהם בעלי עסקים, ספקי מוצר ועוד אינם מקבלים את התשלום עבור מוצר או שירות שהם סיפקו לאדם או גורם מסויים. אותם עסקים וספקים שנקלעים למצב זה, מוצאים את עצמם עם קושי לממש את הדבר הכי ברור שהם אמורים לקבל – את התמורה עבור השירות או המצור שלה הם זכאים. יש אנשים שלצערנו מתחמקים מתשלום או חוב שיש להם כלפי מי שסיפק להם את המוצר או השירות, חלקם אף מנסים להתנער ולברוח מהצורך לשלם את החוב שאותו הם צריכים לשלם, לעתים באמצעות דיווח שהם אינם יכולים מסיבה זו או אחרת לספק את התשלום ולהחזיר את החוב שלהם כלפי מי שהם רכשו ממנו מוצר מסויים או שירות כלשהו.

אך ישנו אמצעי שיכול לעזור לאותם נותני שירות ובעלי עסקים להשיג את מה שהם ראויים לו – התשלום שמגיע עבור המוצר או השירות שהם סיפקו ולגרום לאדם שמתנער מתשלום לעשות את הדבר הכי מובן מאליו – לשלם. אותו אמצעי נקרא חקירה כלכלית

מה זה חקירות כלכליות?

חקירות כלכליות הן חקירות שנועדו לאמת ולחשוף את מצבו האמיתי של בעל חוב. ישנם בעלי חובות רבים שמציגים מצג שווא כאילו אין להם את האפשרות לשלם את החובות שלהם. באמצעות חקירה כלכלית ניתן לחשוף מהו מצבו הכלכלי האמיתי של החייב ומהם יכולות ההחזר האמיתיות שלו ועל ידי כך לעזור בקבלת הכסף והתשלום למי שאותו התשלום מגיע לו.

מה בודקים בחקירה כלכלית?

בחקירה כלכלית מתחקים כאמור אחרי יכולתו הכלכלית של חייב. חוקר כלכלי הוא חוקר פרטי שביכולתו לאתר נכסים שקיימים ברשותו של החייב, לאתר חשבונות בנקים שקיימים על שמו ורכוש. באמצעות אותם חקירות ניתן להציג הוכחות בדבר יכולתו הכלכלית של חייב להחזיר את חובו ולאלצו לשלם את החוב.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אתם לקראת מעבר דירה? כך תדעו איזה קרטון אתם צריכים
מעבר דירה מחייב אתכם להשקיע זמן לא מבוטל באריזה. כדי לעשות זאת בצורה נכונה ועל מנת למנוע נזקים בלתי...
קרא עוד »
דצמ 29, 2016
איך בוחרים עורך דין תאונות עבודה
אם עברת תאונת עבודה אתם בטח מבולבלים, ולא מבינים כיצד קרה לכם דבר כזה, בעיקר כשאתם עובדים אחראיים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020
כורסת עור או כורסת בד – מה עדיף?
התלבטות נפוצה שקיימת בנושא הרהיטים, היא בין כורסת בד לכורסת עור. כל מיני מחשבות ותהיות עולות, כשרוצים...
קרא עוד »
מאי 03, 2021