מורה לקרב מגע
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך לבחור מורה לקרב מגע?

מורה לקרב מגע הוא אחד האנשים החשובים שאדם לומד ממנו בחייו, זה מתחיל בדרך כלל מקורס של נערים, צעירים, גברים וגם נשים. אי לכך קיימת חשיבות גבוהה של בחירת האדם הנכון ביותר ללמידה זו.

בחירה של מורה לקרב מגע

הדרך הנכונה ביותר היא לקבל פרטים על מורים לקרב מגע מחברים שלומדים כעת תורה זו. חוות הדעת שלהם מתרכזת במקצועיות של אדם זה, ברמת הלמידה, באנושיות של המורה ובעובדה שהוא משמש דוגמה ומופת לכל התלמידים. בקורסים הללו לא לומדים רק טכניקות של קרב מגע, אלא מדובר באורח חיים, בהקניית ערכים ובבסיס חשוב לחייו של כל אדם. 

הירשמו לחוג קרב מגע בכפר סבא >>>

הגעה לשיעורים של קרב מגע 

מכיוון שאין טוב ממראה עיניים, ההמלצה היא להגיע לקורסים השונים של קרב מגע ולהשתתף בשיעור ניסיון. כאשר התלמיד מגיע ונחשף לצורת ההתנהלות של כמה מדריכים שונים, הוא תמיד יתחבר לאחד מהם והאינטואיציה שלו תוביל ללמידה במקום זה או אחר.

כאשר הוא מרגיש שמורה מסוים הוא יכול להיות המורה שלו לחיים, שיסלול לו את הדרך לטכניקה של קרב מגע תוך לימוד הגנה עצמית והתקפה לשעת הצורך, הוא יירשם לקורס הספציפי. השתתפות פעילה בכל רבדי העשייה של הקורס, בתרגילים השונים, באגרוף ובאגרוף התאילנדי יכשירו כל אחד לפעול גם במצבים קשים אם הם ייקלעו אליהם.

רגיעה והחלטיות 

מורה איכותי הוא זה שמלמד לאורך כל הדרך את המעבר ממצבים של לחץ ופחד למצבים של ניהול הסיטואציה, תוך חדות מחשבה וקבלת החלטה על הנתיב הנכון ביותר כדי להכריע את האויב ולצאת מהמצב במינימום של נזקים גופניים. 

זו הסיבה שיש ארגונים וחברות רבות שמודעים לחשיבות ומזמינים את המורה לקורסים לכל העובדים.

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email