מועדון לבת מצווה בתל אביב
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך לבחור מקום לבת מצווה?

בתור הורים יש לא מעט אירועים מרגשים שנרצה לחגוג לילדים שלנו, אבל האמת היא, שאין משהו משמח ומרגש כמו בת המצווה של הילדה. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו הורים רבים אחרים, תרצו לעשות הכול כדי שהאירוע הזה יהיה מוצלח ומשמח ביותר. זו הסיבה שבגללה צריך לחשוב כבר מעכשיו, איך לבחור מקום לבת מצווה? מה באמת הופך מקום מסוים ליפה ומתאים יותר לעומת מקומות אחרים? ואיזו אווירה תרצו שתהיה באירוע המיוחד? 

 

אולם מקסים עם אווירה מתאימה 

 

יש לא מעט פרמטרים שחשוב להתייחס אליו כשמנסים לענות על השאלה איך לבחור מקום לבת מצווה. למשל: איפה נמצא אולם האירועים? והאם העיצוב שבו נחמד? האם האולם מתאים לסוג האירוע שאתם עושים? העניין הוא שיש הבדל בין אולם שיוכל להתאים לחתונות ובין אולם שמתאים לעשות בו בת מצווה. המקום חייב להיראות צעיר ויפה, אחרת גם הבת שלכם וגם כל החברות שלה עלולות להרגיש קצת לא בנוח. בנוסף, חשוב מאוד להבין על מה אתם עומדים לשלם, כי בכל מקרה התשובה לשאלה הזאת תהיה קצת שונה. לכן כדאי לבדוק את הדברים מראש, כי הדבר האחרון שתרצו זה לגלות ששום דבר, מלבד האולם עצמו, לא כלול במחיר. 

 

כמה זה באמת עולה? 

 

אי אפשר לענות על השאלה איך לבחור מקום לבת מצווה ולא להתייחס למחירים. מעבר לכך שצריך להבין על מה משלמים, חשוב לעשות גם השוואת מחירים. האם אתם חייבים לשכור את האולם הכי יקר שיש כדי להבטיח שזו תהיה חגיגה מוצלחת? זה לא ממש כך. לכן יש מקום לבדוק, להשוות וגם לקרוא כמה שיותר המלצות אודות המקום שבו אתם חושבים לשכור לאירוע. 

מוזמנים להתרשם ממועדון NINE >>>

Share this post

גלילה לראש העמוד