טיסות לדובאי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

לכמה זמן כדאי לטוס לדובאי

מעוניינים לשלב נופש איכותי, מעניין ומרגש יחד עם חוויה יוקרתית שלא חווים בכל חופשה? אתם מוכרחים לטוס לדובאי, שהיא העיר המרכזית והמתויירת ביותר באיחוד האמירויות הערביות. עד לפני שנה טיול לדובאי לא היה בא בחשבון, כי כמובן מדובר על נופש לעיר מוסלמית וככל הנראה לא ידידותית עבור ישראלים. אך לאחר נרמול היחסים וחתימה על הסכם אברהם בשנת 2020, כל ישראלי יכול להגיע ולהתרשם מאחת מהערים העשירות ביותר בעולם.

למרות שמדובר על עיר שנמצאת במרחק של שלוש שעות טיסה בלבד מהארץ, כדאי לדעת כי נופש איכותי וממצה בדובאי צריך להיות לא פחות מארבעה ימים ולא יותר משבועיים, אלא אם יש לכם את הכסף והזמן להמשיך את החופשה החלומית כמה שיותר.

מחפשים טיסות לדובאי? כדאי לבדוק כאן >>>

טיול משפחות לדובאי

לא סתם דובאי נחשבת ליעד נחשק עבור ישראלים, כיוון שהיא מציעה נופש מושלם גם עבור משפחות המעוניינות לחוות את העושר והגודל של העיר המודרנית באווירה המעט "מיושנת" עם לבוש מסורתי קדום, כללי התנהגות וקוד לבוש שאסור לסטות ממנו ועוד חוקים אחרים שעבור החברה המערבית די עברו מן העולם.

אם החלטתם להגיע עם ל המשפחה לנופש בדובאי, דעו כי עליכם להקדיש לכך לפחות שבעה ימים מלאים, כיוון שהיום הראשון והאחרון של הטיול מוקדש כולו להגעה וחזרה כך שנותרו לכם נטו חמישה ימים של נופש בו תוכלו להספיק לראות כמה שיותר.

מחפשים מלונות בדובאי? היכנסו >>>

טיול זוגות רומנטי לדובאי

אם החלטתם לצאת לנופש מרגיע ורומנטי כדי לנקות את הראש או לבלות זמן איכות זוגי, דובאי תספק לכם את כל החוויה הרומנטית שאתם צריכים. בגלל שטיול זוגי נועד לרוב למטרות "בטן-גב", תוכלו להסתפק בנופש של 3-4 ימים בלבד כאשר אתם מקפידים כמובן ליהנות מחוויית אירוח יוקרתית באחד ממלונות הפאר בעיר.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד