דברי יצירה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

4 דברי יצירה שחובה להחזיק בכל בית

התקופה בה הקורונה נכנסה לחיינו גרמה לנו להיות כמה שיותר זמן מסוגרים בתוך הבית, כתוצאה מכך כל משפחה גילתה את הנפלאות שיש בערכות יצירה לילדים ומבוגרים. היצירה מאפשרת לכל אחד לשחרר את הדמיון, וליצור דברים ייחודיים ומעניינים על פי מחשבה אישית והמון יצירתיות. לכן גם כעת שכבר אין סגרים וניתן לצאת לבלות מחוץ לבית, כולם רוצים להמשיך וליהנות יחד עם המשפחה בהכנת יצירות כיפיות ומיוחדות.

משום כך כדאי שבכל בית יהיו כמה אביזרי יצירה שימושיים שיסייעו להפיג את השעמום, וכמובן יתרמו לשעות של זמן איכות יחד עם כל המשפחה. כדי שתוכלו לדעת אילו דברי יצירה כדאי שיהיו לכם בבית, ריכזנו המלצות של 4 פריטים מומלצים. 

אביזרי יצירה מומלצים לבית

  1. חוברות צביעה לילדים – ילדים אוהבים מאוד לצבוע, כיוון שכך הם מגלים את הכישרונות היצירתיים שלהם וגם נהנים מפעולת הצביעה עם שלל צבעי, טושים וגם מדבקות שאפשר לשלב בחוברת הצביעה.
  2. צבעים לבגדים וטקסטיל – לאוהבי הבגדים המיוחדים והמקוריים, כדאי להכיר את האפשרות לצביעת פריטי ביגוד, טקסטיל וגם נעליים בצורה עצמאית וכיד הדמיון. לשם כך ניתן לרכוש צבעי פורינג אקריליקערכות צביעה מיוחדות לבגדים, וליצור יחד עם הילדים מגוון דוגמאות וציורים מקוריים ומעניינים שייחדו את הבגדים הבסיסיים שנמצאים בארון.
  3. חוברת יצירה למבוגרים – מי אמר שחוברות צביעה הם רק ילדים? ניתן למצוא שלל חוברות צביעה למבוגרים המציעים חוויה, אתגר ושעות של הנאה ויצירה עצמאית. גם לאנשים שלא יודעים לצייר, ניתן למצוא חוברות ציור וצביעה המציעות הנחיות ממוספרות לצביעה, כך שבסופו של דבר מתקבל ציור מיוחד ויפה.
  4. ערכה להכנת תכשיטים – דרך נהדרת נוספת להעביר זמן איכות עם הילדים והמשפחה, כאשר כל אחד מבני המשפחה יוצר במו ידיו שרשראות, צמידים ותכשיטים מקוריים שיענוד בעצמו או יעניק מתנה לבני משפחתו.

> קבלו פרטים על סדנת ציור מומלצת

 

Share this post

גלילה לראש העמוד