טיפים למשכנתא. הנה כמה טיפים שיעשו את החיים שלכם יותר פשוטים.

טיפים למשכנתא

מצאתם דירה, התלהבתם. התחלתם במשא ומתן מול המוכרים וגם הצלחתם להשיג את המחיר אותו אתם יכולים להרשות לעצמכם. אתם צוהלים משמחה, יש לכם הון ראשוני ואתם כבר מפליגים בדמיון שלכם עם מחשבות על איך תעצבו את הבית, איפה תעמוד השנדליר החדשה שתרכשו, איך אתם הולכים לשתות את כל מה שיש לאיקאה להציע ובעיקר, מספרים לכל  מי שרק רוצה לשמוע שבשעה טובה רכשתם דירה. כל שנותר לעשות זה לתת גיחה קצרה לבנק, לקחת משכנתא ואתם מוכנים לצאת לדרך.

טיפים למשכנתא

הלוואי וזה היה כל כך קל…

 

הגיע הרגע ואתם מתקשרים לבנק לבקש משכנתא. רק להיות על הצד הבטוח אתם אפילו מתקשרים לבנקים נוספים. הראשון מאשר לכם את הבקשה העקרונית אבל אתם כבר מבינים מהטון שלו שזה לא הולך להיות גן עדן, הבנק השני בכלל לא אישר והבנק השלישי גם הוא מזמין אתכם לפגישה.

 

אתם מתיישבים מול לוחם המשכנתאות מהבנק ומקבלים הצעה שאתם מתביישים אפילו לספר אותה לחברים שלכם. נציגי הבנק זורקים לכם מונחים ומסלולים שאין לכם מושג מה הם אומרים… אתם חוזרים הביתה, מתייעצים עם חברים ומבינים שהם קיבלו תנאים הרבה יותר טובים. אתם חוזרים לבנק בטוחים בעצמכם כי עשיתם קצת שיעורי בית רק בשביל לגלות שכלום לא השתנה והבנק עדיין לא ממש סופר אתכם. מה אתם עושים? הרי התור באיקאה כבר הולך ונהיה ארוך… אז אתם סוגרים את המשכנתא מבלי ממש להבין על מה בדיוק חתמתם. התוצאה? עשרות אלפי שקלים.

 

איך נמנעים מהמצב הזה?

 

כשאתם מוכרים את הדירה, אתם עושים את החוזה לבד או עם עורך דין? אז למה כאשר אתם הולכים לנהל משא ומתן מול הבנק לגבי נושא שאתם לא ממש מבינים בו, אתם לא מצטיידים בחייל קרבי שישרת רק את האינטרס שלכם? אם אתם רוצים באמת לחסוך בעלויות המשכנתא שלכם, רק יועץ משכנתאות כזה שנאמן לכם ומלווה אתכם לכל אורך התהליך יוכל להשיג לכם את התוצאה הרצויה.

אל תחסכו על מי שיחסוך לכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טייץ תחרה – האם זה צנוע או לא
כדי להכריע לגבי צניעות של פריט לבוש מסוים צריך לפני הכול לדעת בכלל מה משמעות המילה צניעות, ולאיזו...
קרא עוד »
אפר 09, 2022
למי מגיע פטור ממס הכנסה
לא הרבה אנשים מודעים לכך, אך כפי שהמדינה דורשת מאיתנו לשלם מס הכנסה על ההכנסות שלנו, כך היא מספקת...
קרא עוד »
נוב 24, 2021
כיצד למקם ולהתקין מסכי לד בצורה אסתטית ומושלמת?
בכל הנוגע להצבה והתקנה של מסכי לד בצורה אסתטית ומושלמת, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. הנה כמה קווים...
קרא עוד »
אוג 06, 2023