ניווט שטח למשפחות

ניווט שטח למשפחות

בתקופה האינטנסיבית של ימינו, שבה כולנו עסוקים בעבודה ושגרה יום-יומית עמוסה, זמן איכות משותף הוא דבר שקשה להשיג. אם אתם מחפשים פעילות מרתקת למשפחה, דרך לבלות עם הילדים באופן מקורי ולהעניק להם חוויה שהם לא ישכחו, צאו איתם החוצה ותנו להם להכיר את הסביבה בצורה קצת אחרת- ניווט שטח. לנווט עם כל המשפחה היא דרך נפלאה להכיר את הסביבה, ועל הדרך גם את האנשים הקרובים אליכם ביותר.

חוויה מאתגרת ומרגשת שאין דומה לה

לא מדובר בעוד טיול בחיק הטבע או בפיקניק הרגיל. תחשבו על אתגרים, על פעילות גופנית, על הפתעות וריגושים- כל אלו תוכלו להשיג בניווט שטח עם המשפחה. בעזרת אמצעי הניווט השונים, תוכלו לצעוד או לרוץ מנקודה לנקודה בדרך, ומובטחות לכם שעות של הנאה שעוד לא הכרתם. ניווט השטח מספק נקודת מבט שונה מהרגיל על הסביבה: בין אם זה ניווט בטבע, במהלכו תוכלו להכיר ציפורים, צמחים ופינות חמד חדשות; ובין אם בחרתם בניווט אורבני, אפילו באזור הקרוב לביתכם, שיאפשר לכם ולילדיכם להגיע למקומות שמעולם לא ביקרתם בהם, גם אם אתם מתגוררים בסמוך אליהם כבר שנים רבות. היתרון של ניווט כזה הוא בכך, שהילדים מרוויחים הן את החוויה והן מקבלים כלים להתמצאות טובה יותר בסביבה היום-יומית שלהם.

כיצד ניתן לצאת לניווט בשטח כמשפחה?

בחרו מסלול או אזור הנוח לטיול, בפרט אם אתם משפחה שבה ישנם פערי גילאים גדולים, וביניכם יש ילדים קטנים יחסית או לחילופין מבוגרים שהליכה אתגרית עלולה להיות קשה מדי עבורם. שלבו כתבי חידה, פרסים או הפתעות בדרך, הכניסו עניין אישי ברמזים שיפוזרו בין הנקודות, וצרו לעצמכם ניווט שיעניין את בני המשפחה באופן מיוחד, ויגרום להם לרצות לחוות את העניין שוב ושוב. ההתרגשות וההישגים האישיים והמשפחתיים מייצרים אווירה מיוחדת במינה, אחדות משפחתית ועבודת צוות, המעניקה גם לקטנים וגם לגדולים תחושת מסוגלות שקשה להשיג בדרכים אחרות.

אם אתם מבקשים לציין אירוע משפחתי בדרך מקורית יותר מאשר יציאה למסעדה או מסיבה רגילה- פעילות משותפת שכולם יכולים לתרום ולקחת בה חלק, היא הדבר שאתם מחפשים. ניווט שטח מאפשר למשפחות להרגיש את ה "ביחד" כמו פעם, לפני הקדמה, המסכים ועומס-היתר הסביבתי- פשוט מטיילים, נהנים ונטענים באנרגיות מדהימות ובשמחת חיים.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גישור גירושין
שיעור הגירושים נמצא במגמת עלייה מאז שנות ה-80, והוא כעת בשיא של כל הזמנים. כולנו מודעים לעובדה שגירושים...
קרא עוד »
יול 03, 2022
החשיבות של אסתטיקה רפואית עם חלוף השנים
החשיבות של אסתטיקה רפואית עם חלוף השנים רק הולכת ועולה, ככל שתוחלת החיים שלנו עולה. אם בעבר רוב האנשים...
קרא עוד »
ספט 06, 2018
בני נוער שמעשנים מריחואנה חשופים להתפרצות הפרעות נפשיות?
בעוד שבין בני נוער עישון מריחואנה לא נחשב בתור מנהג חמור במיוחד, חשוב לזכור שבחיים כמו בחיים, לכל מטבע...
קרא עוד »
אוג 01, 2021