הטיפול הטבעי המשלים והמסייע במחלות הסרטן

סרטן היא מחלה הפוגעת בבני אדם ובבעלי חיים. זה יכול להשפיע על חלקים שונים בגוף, כגון העור, העצמות, בלוטות הלימפה או האיברים הפנימיים. סרטן הוא גורם המוות השני בעולם, אך ניתן לרפא אותו באמצעות גילוי וטיפול מוקדם.

סרטן מתפתח בדרך כלל כאשר תאים בגוף מתחלקים ללא שליטה או סדר. תאים סרטניים נוצרים כאשר תאים נורמליים גדלים ללא שליטה מכיוון שהם אינם נשלטים על ידי חלבונים השולטים בגדילה הנקראים מדכאי גידולים. כאשר חלבונים אלה נפגעים ממתח או משינויים הקשורים לגיל ב-DNA שלנו, זה יכול להוביל לסרטן.

מחלת הסרטן יכולה להופיע בכל גיל, בגיל הילדות, בגיל הבגרות וכמובן בגיל הזקנה. למחלת הסרטן סיבות רבות אשר רובן קשורות לגנטיקה ואורח חיים.

היפרתרמיה – טיפול אלטרנטיבי לסרטן

היפרתרמיה משמשת כטיפול משלים לחולי סרטן מאז שנות ה-50  (קראו על טיפולי היפרתרמיה לחולים אונקולוגיים). זהו תהליך טבעי המתרחש כאשר טמפרטורת הליבה של הגוף עולה ליותר מ-41°C (106°F). זה כאשר הגוף מתחיל לשחרר חום וזה עוזר בטיפולי סרטן כגון כימותרפיה, הקרנות וניתוחים.

היפרתרמיה היא טיפול משלים המסייע במחלת הסרטן. זהו טיפול טבעי המשתמש בחום של הגוף עצמו כדי להרוג תאים סרטניים.

היפרתרמיה פועלת על ידי שימוש בחום של הגוף עצמו כדי להרוג תאי גידול. החום מעורר תגובה דלקתית בגידול, מה שמוביל לנמק ומוות של תאי הגידול. ישנן דרכים רבות להשתמש בהיפרתרמיה, כולל שימוש במקור חום חיצוני, כגון אור אינפרא אדום או גלי רדיו, או באמצעות חומר כימי כמו מי חמצן או גז כלורופורם.

היפרתרמיה במסגרת ניו הופ משמשת לא רק בטיפולי סרטן אלא גם בטיפולי מחלות אחרים כגון שבץ מוחי, פגיעה מוחית טראומטית ואחרים.

הסיבה העיקרית לכך שהיפרתרמיה משמשת כחלופה לכימותרפיה או לטיפול בהקרנות היא משום שהיא מכוונת לגידול תוך גרימת נזק מינימלי לרקמה הבריאה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסעות לעובדים – כך תוודאו שכולם מגיעים בבטחה לעבודה
כדי שהעובדים יגיעו לעבודה, הם צריכים הסעות. אבל, יש הרבה אתגרים שמגיעים עם זה. כדי שהחברה תוכל לספק...
קרא עוד »
פבר 12, 2023
טיולים מאורגנים – הכי כיף ביחד
"טיולים מאורגנים" הוא ביטוי שמופיע לא פעם בעולם המדיה והשיווק. עם זאת, זה גם ביטוי שאנשים רבים לא...
קרא עוד »
מרץ 29, 2023
ועדת ערר המכון הרפואי – איך להתכונן
אם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים פסל את הרישיון שלכם, אל דאגה, אתם לא חייבים לעבור לדו גלגלי חשמלי למרות...
קרא עוד »
אפר 25, 2021