אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך לצאת ממינוס בחשבון?

חשבון הבנק הוא חשבון מאוד חשוב עבורנו. זה המקום שבו מתרחשות כל הכסף, כרטיסי האשראי ושאר העסקאות הפיננסיות שלנו. לכולנו יש חשבונות בבנקים שונים ועלינו לנהל אותם כראוי כדי למנוע בעיות בעתיד. בחלק זה נדבר על סוגי חשבונות הבנק השונים וכיצד הם מנוהלים. אנו גם נדון כיצד לשמור על יתרת החשבון שלך בטוחה ומאובטחת. . רכישת חשבון חדש. לרוב, נצטרך לפתוח חשבון בבנק בו אנו גרים או עובדים. ישנם סוגים רבים ושונים של חשבונות ורובם יתאימו לכל מי שמתכנן לפתוח חשבון חדש בעתיד הקרוב. חשוב מאוד שתדע מה אתה יכול לעשות ומה אתה לא יכול לעשות לפני שתבצע את הצעד הזה. אנא, קרא את כל השלבים הללו כדי שלא תעשה טעות יקרה – ראה להלן דוגמאות! לקריאה אודות ייעוץ פיננסי https://www.alonbiran.com/

איזה סוג חשבון עלי לפתוח? 

חשבון בנק אישי (אישי) נועד לשמש רק על ידך. חשוב להבין לפני פתיחת חשבון חדש, למשל ההורים, קרובי משפחה או עמיתים. תמיד כדאי לפתוח חשבון באותו בנק ממנו עושים עסקים – זה בטוח ונוח יותר לכל המעורבים! חשבונות אישיים נקראים גם חשבונות בנק ביתיים או פרטיים, מכיוון שאלו בדרך כלל פותחים בבית על ידי האדם עצמו. הסוג הסטנדרטי של חשבון אישי הוא חשבון חיסכון או שוק כסף (שוק הכסף כאן פירושו כסף שאין לו ערובה לערך) שבו יופקדו כספים עד שניתן יהיה למשוך אותם שוב בזמן כלשהו בעתיד.

מה קורה במצב של מינוס בחשבון?

מצב של מינוס בחשבון זה לא דבר נעים אולם באמצעות יועץ פיננסי מקצועי תוכלו למפות את הבעיה שהובילה למינוס ועל ידי כך לשנות את המצב בחשבון ולחזור לפלוס. כמובן שיש דברים נוספים שיש לבצע כדי להגיע לזה.

למידע נוסף https://www.alonbiran.com/post/get-out-of-debts-how-to-do-it-right

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email