אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מופע טלפתיה מהפנט – יכול להיות משגע

מופע טלפתיה מהפנט בדרך כלל מורכב משני מבצעים, שאינם נוכחים פיזית באותו חדר, אך הם מסוגלים לתקשר זה עם זה דרך המוח שלהם. המבצע הראשון מכוסה עיניים ויושב על כיסא והמבצע השני נמצא בירכתי הבמה. שניהם עוצמים את עיניהם ומתרכזים זה במחשבות, ברגשות וברגשות של זה.

המבצע הראשון מנסה לנחש על מה המבצע השני חושב על ידי הקשבה לקולו והרגשת רגשותיו דרך המגע שלו. מופע טלפתיה מהפנט הוא מופע שעוזר לאנשים להבין ולחוות את כוחה של הטלפתיה. המופע מזמין אנשים להשתמש במוחם כדי להתחבר למוחם של משתתפים אחרים במופע.

מופע הטלפתיה הוא חוויה מהפנטת בה יכולים חברי הקהל לראות, לשמוע, לחוש ואף לטעום את מה שהמבצעים חווים. המופע הוא שילוב של הופעה חיה וטכנולוגיה. המבצעים צריכים ללבוש אוזניות מיוחדות ששולחות עדכוני וידאו חי לחברי הקהל, שבתורם יכולים להשתמש באוזניות VR משלהם כדי לחוות את מה שהם רואים.

הזמינו הופעות טלפתיה בזום >>>

רק הופך פופולרי יותר בשנים האחרונות

תוכניות טלפתיה הופכות יותר ויותר פופולריות. הם מכונים גם מופעי קריאת מחשבות או מופעי מנטליזם. הסוג הנפוץ ביותר של מופעים אלו הוא המופע המנטליסט. מופע טלפתיה מהפנט הוא מופע המשלב קסם, מנטליזם וקריאת מחשבות עם קהל חי. זה עשוי לכלול היפנוזה, פסיכוקינזיס או כישורים קשורים אחרים על מנת להפיק מופע משעשע לקהל.

הסבר במה מדובר בעצם

טלפתיה היא תופעה שבה שני אנשים או יותר חולקים מחשבות ורגשות זה עם זה ללא שימוש במגע פיזי כלשהו. הרעיון של תוכנית טלפתיה הגיע מסיפור על אישה שהתאהבה בבעלה באמצעות טלפתיה. היא הצליחה לראות את פניו וכיצד הוא הרגיש כלפיה לפני שנפגשו. טלפתיה נתפסת לרוב כמושג לא מציאותי, אך חלק מהחברות עובדות על פיתוח טכנולוגיות שיאפשרו לחוות אותה. 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email