אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

הפעלה ליום הולדת

כאשר מתקרב יום ההולדת של הילד או הילדה שלנו אנחנו נרגשים לקראת האירוע וכל פעם מחדש אנחנו רוצים שזו תהיה יום הולדת מיוחדת שהילד או הילדה יהנו ממנה מאוד ושגם כל הילדים והאורחים שמגיעים ליום ההולדת יהנו וישמחו. לכן כאשר יום ההולדת מתקרב אנחנו עסוקים בהכנות של יום ההולדת, לעתים אפילו זמן רב לפני המועד של יום ההולדת, על מנת שהכל יהיה מושלם ושלא תהיה שום תקלה או משהו לא מוכן ומסודר לקראת מסיבת יום ההולדת. זה כולל העיצוב, האוכל והכיבוד ליום ההולדת וגם הפעלה ליום ההולדת. כיום בימי הולדת רבים של ילדים נהוג לעשות הפעלה ליום הולדת.

מה זה אומר הפעלה ליום הולדת?

הכוונה בהפעלה ליום הולדת היא פעילות שנעשית לילדים שמגיעים ליום ההולדת כדי שהם יהנו מהפעלה ומפעילות שתעסיק אותם ושהם גם יהנו ממנה וגם כמובן שהיא תהיה מותאמת לילדים. בזכות ההפעלה ליום ההולדת הילדים שמגיעים למסיבת יום ההולדת יכולים לקחת חלק פעיל במסיבת יום ההולדת ולהשתתף ולקחת חלק בהפעלות שונות שיעניינו אותם, יצחיקו אותם וישמחו אותם. את ההפעלה ליום ההולדת מעביר מישהו שזהו תחום עיסוקו – מפעיל לימי הולדת. הוא מגיע עם כל הציוד והאביזרים הנדרשים ויש לו ידע וניסיון בהפעלה של ילדים ולגרום להם לקחת חלק בפעילויות השונות ביום ההולדת וגם כמובן לייצר אנרגיה טובה ולהרים את יום ההולדת.

איזה הפעלות יש ליום הולדת?

הפעלות יום ההולדת יכולות להיות מגוונות. יש כאלה שמזמינים מרקיד או מרקידה ליום ההולדת, יש כאלה שמזמינים ליצן ליום ההולדת ויש עוד פעילויות שונות ומעניינות במיוחד כמו מופע קרקס ביום ההולדת, מופעי אש מלהיבים שכמובן מועברים תוך הקפדה רבה על בטיחות, פעלולים שונים ובנוסף יש הפעלות לימי הולדת שמשלבות גם סדנאות מיוחדות שמועברות לילדים.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email