גמלת סיעוד בכסף, הכסף שלא ידעתם שמגיע לכם 

ככל הנראה האתגר הכי גדול בקרב מי שנדרשים לסעוד קרוב משפחה בלי שתהיה להם כל הכנה מוקדמת, הוא הכניסה לתוך מערכת מורכבת, עמוסה פרטים, של חוקים, תקנות ומידע חדש. לא מספיקה הטלטלה הרגשית בקרב מי שנדרשים לטפל, פתאום, מסביב לשעון, באדם קרוב. אלא, המצב החדש דורש מכם להכיר, פתאום, שורה ארוכה של חוקים ותקנות בלי שום הכנה מראש. 

בין היתר, אנחנו יכולים להגיד, כי לא פעם יש מי שלא מודעים לכך שהמדינה יכולה לסבסד חלקים שונים מהטיפול הסיעודי. זה נקרא גמלת סיעוד בכסף. את הכסף והסיוע הכלכלי יכול לקבל כל אזרח, כל שצריך הוא להיות מודעים לחוק ולענות על הדרישות בתהליך הבירוקרטי. 

אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר

כאשר אתם בוחרים לקחת סיוע של מטפל סיעודי, למעשה, ביום אחד, מאזרחים רגילים, מהשורה, אתם הופכים למעסיקים של עובד או עובדת. אם אתם לא בעלי עסק, מדובר על מהפך מטלטל. פתאום אתם צריכים לתת שכר חודשי, לדאוג לתנאים סוציאליים, בלי לדבר על הכסף הנוסף אותו כל משפחה משלמת כאשר היא דואגת לקרוב משפחה בתוך הבית. 

העבודה שלנו היא להתחיל בלהקנות לכם כלים ולעשות סדר. אנחנו נעבור אתכם על כל הסעיפים ונראה כי אתם משלמים את מה שאתם צריכים לשלם, על פי חוק. לא פעם אנחנו נפגשים עם מי שנותנים שכר כפול, לא יודעים כמה הם צריכים לשלם על ימי מחלה או חופשה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. 

בשלב השני, נעבור על כל הנתונים שיאפשרו לכם להבין מה הסכומים להם אתם זכאים מטעם המדינה. העבודה שלנו היא פשוט להוריד מכם עול מיותר ולמנוע כאב ראש לו אתם ממש לא זקוקים כרגע. 

בסוף הכל יסתדר ויבוא על מקומו בשלום 

כאמור, מדובר על תהליך לא פשוט, מה גם שהמשמעות הכלכלית של הטיפול בקרוב משפחה במרחב הביתי, עלולה להיות דרמטית. אם אתם מרגישים אבודים, לא מוצאים את הידיים והרגליים, אתם חייבים לזכור כי אתם לא לבד. יש לנו הכלים לעזור לכם, יש לנו כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל את המגיע לכם על פי חוק. 

בתור אזרחים במדינת ישראל, אפשר רק להניח כי תרמתם לה לא מעט. בין אם בשירות הצבאי, בתשלום מיסים, בעבודה קשה. אם הפכתם, ביום אחד, מטפלים של קרוב משפחה, הרי שזה הזמן שלכם לקבל מהמדינה בחזרה. אנחנו כאן למענכם. 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צימרים יוקרתיים בצפון
יש מקום יפה יותר מצפון הארץ? שהרי אם יש משהו שמיחד את ישראל באמת זו האופציה, במרחק של כמה שעות נסיעה...
קרא עוד »
מאי 18, 2022
לימודי ציור דיגיטלי – מה זה אומר?
בפשטות ניתן לומר שציור דיגיטלי זהו תחום שבו הציור נעשה תוך כדי שימוש בתוכנה ממוחשבת. ישנן תוכנות רבות...
קרא עוד »
נוב 11, 2017
ניהול דירות
אם יש לכן דירה ואתם ממש לא מוצאים את הזמן המתאים לנהל אותה ולדאוג לה, דעו לכם שאינכם לבד. מאות אלפי...
קרא עוד »
מרץ 30, 2018