גישור גירושין

שיעור הגירושים נמצא במגמת עלייה מאז שנות ה-80, והוא כעת בשיא של כל הזמנים. כולנו מודעים לעובדה שגירושים הם חוויה כואבת מאוד. יש לכך סיבות רבות. יש אנשים שפשוט רוצים להיפטר מבן הזוג שלהם ויש אחרים שלא רוצים לחיות עם מישהו שלא מסכים איתם. כל כך. הגורם השני הוא המצב הכלכלי שבו נמצאים אנשים רבים. אנשים רבים רוצים להתגרש בגלל הבעיות הכלכליות שהם מתמודדים איתם. גירושין בהסכמה הם צורת גירושין שבה הצדדים מסכימים למנגנון לסיום נישואיהם או חיים משותפים. זוהי אלטרנטיבה להליך המשפטי המסורתי של פרידה וגירושין.

הליך גירושין בהסכמה הם צורת גירושין שבה הצדדים מסכימים למנגנון לסיום נישואיהם או חיים משותפים. זוהי אלטרנטיבה להליך המשפטי המסורתי של פרידה וגירושין.

גישור גירושין הוא צורת גישור בה ניתנת לצדדים המעורבים בגירושין הזדמנות להביע ולדון בתחושותיהם לגבי מערכת היחסים והעתיד שלהם. אופן התקשורת בו משתמשים מגשרים גירושין משתנה מאדם לאדם. יש המעדיפים להשתמש בסגנון רשמי, בעוד שאחרים מעדיפים להשתמש בסגנון לא רשמי. מגשר גירושין טוב צריך להיות מסוגל לתקשר עם אנשים בגילאים שונים, מגדרים, מוצא אתני, דתות וכן הלאה. לרוב, מומלץ להעסיק מגשר גירושין לאחר שביקשת מאיש מקצוע ניטרלי לעשות זאת.

כפי שאמרנו, הליך הגירושין הוא תהליך מורכב, וחיוני למצוא מגשר שיוכל לסייע לך במצב זה. מגשר הוא אדם המסייע לצדדים בחילוקי דעות ביניהם. אחת הדרכים להגיע למטרה זו היא לשכור מגשר, כי הוא או היא יכולים לעזור לכם להגיע להסכם שיספק את שני הצדדים. כמו כן, ניתן למצוא מגשר באינטרנט ולקבוע פגישה איתו או איתה. 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בית אבות סיעודי כפר סבא – הדרך למצוא בית אבות טוב
אם אתם מחפשים אחר בית אבות טוב, חשוב שתשימו לב למספר כללי ברזל שיבטיחו את איכות חייהם של האנשים...
קרא עוד »
מרץ 31, 2020
גני ילדים במודיעין – קבלו החלטה מושכלת
בוחנים שלל גני ילדים במודיעין וזאת כדי למצוא את המקום המתאים ביותר לילד שלכם? דעו לכם כי יהיה כדאי...
קרא עוד »
יול 04, 2021
מספר דרכים למציאת פתרונות אחסון בבית קטן
דירה קטנה לא צריכה לפגוע ברמת החיים שלכם. כדי להתגבר על הקשיים המובנים בדירה חשוב שתמצאו פתרונות...
קרא עוד »
דצמ 29, 2016