יניב ארד רואה חשבון – ההבדל בין רואה חשבון טוב לרואה חשבון לא טוב

הרבה פעמים כשאנחנו מחפשים בעלי מקצוע בתחומים שונים, אחד הפרמטרים שמשפיעים על הבחירה שלנו, הוא הפרמטר הכלכלי. כלומר, אנחנו מחפשים אנשי מקצוע זולים יותר, מתוך מחשבה שעדיף לנו לחסוך עלויות ומתוך מחשבה שזה לא באמת משנה אם נבחר איש מקצוע באיכות גבוהה או בינונית, בסוף נקבל אותה תוצאה. 

כמובן שזה לא מדויק. אם אנחנו בוחרים איש מקצוע בינוני, כך גם יהיה השירות שנקבל והתוצאות יהיו בהתאם. לעומת זאת, אם אנחנו נבחר איש מקצוע רציני ויסודי, אזי שהוא יהיה שווה כל שקל שנשלם, גם אם הוא יהיה יקר מאוד. לכן מוטב לבחור איש מקצוע שנצטרך להשקיע בהעסקתו לא מעט כסף. בסוף זה בהחלט ישתלם לנו. 

דוגמא טובה לכך הוא רואה חשבון. מוטב לנו לבחור רואה חשבון טוב כמו לדוגמה יניב ארד רואה חשבון, גם אם זה יעלה לנו יותר כסף, מאשר לבחור רואה חשבון בינוני, אז התוצאות יהיו בהתאם. 

מה ההבדל בין השניים?

רואה חשבון טוב ידע לא רק לפתור בעיות אלא גם לזהות בעיות עוד לפני שהן מתרחשות ולמנוע מאיתנו להגיע למצב בו הן מתרחשות. רואה חשבון ידע למנוע מאיתנו ליפול לבורות שעלולים לעלות לנו הרבה מאוד כסף. 

כך למשל, רואה חשבון כמו יניב ארד רואה חשבון, אשר נחשב לאיש מקצוע רציני ויסודי, יודע לפתור את הלקוחות שלו מבעיות שונות, עוד לפני שהן מתרחשות ולמעשה הוא יודע לזהות בעיות כאלה ואחרות, ולמנוע מהלקוחות שלו להגיע למצב שהם יצטרכו להתמודד איתן. 

אז נכון שהשירות שלו אולי יותר יקר משל אחרים, אך כל שקל שמשלמים לו שווה את זה, יכול לחסוך הרבה מאוד טרחה, זמן והרבה מעבר לכך.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
וטרינר דחוף – כך תמצאו אותו
כמו שאצל בני אדם יש מקרים בהם אנחנו נזקקים לרופא דחוף, רופא חירום, בין אם זה רופא ילדים או רופא אחר, כך...
קרא עוד »
ינו 11, 2018
אינסטלטור בירושלים יצאת צדיק – למה חשוב לבחור באינסטלטור אמין?
לצערנו כיום יש לא מעט אינסטלטורים שאינם מספיק אמינים. חלקם בוחרים לנצל את תמימותם של הציבור וחוסר...
קרא עוד »
נוב 23, 2020
מה חשוב לדעת על פירוק רכבים
הרבה פעמים כשאנחנו שומעים על פירוק רכבים, אנחנו נוטים לחשוב שמדובר בפעולה שלילית, כלומר פלילית. הרי...
קרא עוד »
ספט 26, 2018