הצגות ילדים – איך בוחרים הצגה לילד

אחד האמצעים התרבותיים הטובים ביותר שאנחנו יכולים להציע לילדים שלנו, בכל גיל, הן הצגות ילדים. 

מדובר על אמצעי תרבותי מאוד פופולארי וחשוב להתפתחות הילד, לא רק בגלל שמדובר בחוויה מהנה וייחודית, כזו שהוא לא יכול למצוא בכל מקום, אלא גם בגלל האופן בו היא מועברת אליו. בין אם מדובר בהצגה עם מסר חינוכי ובין אם מדובר בהצגה שיש לה מסר תרבותי, חוויתי או בידורי. הדרך בה השחקנים עומדים על הבמה ומשחקים, האופן בו הם מדברים ומתנהלים מולו, לעיתים אף יוצרים איתו קשר ומדברים עמו, אזי שזה יכול מאוד לעזור לו בתהליך ההתפתחות בגילאים שונים. 

צריך לומר, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד הצגות ילדים אשר מוצגות בתיאטראות שונים ברחבי הארץ. בחלק גדול מהמקרים מדובר על הצגות אשר השחקנים אינם בהכרח מוכרים אך יש להם ניסיון רב במשחק בהצגות מסוג זה, לעומת זאת ישנן הצגות שגם משחקים בהן שחקנים מוכרים עם ניסיון רב בתחום. 

איך בוחרים הצגה בצורה נכונה לילד

בשביל לבחור הצגה לילד, אנחנו צריכים לגלוש לאתר www.kzat-tarbut.com ולהחליט מה בדיוק נחפש עבורו. האם נרצה לקחת אותו להצגה עם מסר חינוכי, האם נרצה לקחת אותו להצגה עם מסר בידורי בלבד, האם אנחנו רוצים שהילד ייקח חלק פעיל מסוים בהצגה. זה תלוי כמובן בסגנון ההצגה ובאופי שלה. 

מעבר לכך, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו מה הסיפור שעומד מאחורי ההצגה. האם מדובר על סיפור מקורי, סיפור מקומי, תרגום, האם זה סיפור המלווה בשירה ועוד. חשוב לומר, ישנן רמות שונות של הצגות ילדים, קל לראות מתי ההצגה היא איכותית ומתי לא. חשוב שההורים יבחרו בהצגות ילדים שיש להן ערך מיוחד עבור הילד. 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אטרקציות מושלמות לחתונה קטנה
כאשר אנחנו עורכים אירוע אנחנו למעשה שמים את השם הטוב שלנו על השולחן. האורחים שאנחנו מזמינים לאירוע...
קרא עוד »
מאי 30, 2018
מתי נזדקק לעורך דין גירושין
מרבית האנשים נוטים לחשוב, ששירותיו של עורך דין גירושים נזקקים אך ורק כאשר בני הזוג מגיעים לנקודת...
קרא עוד »
יונ 15, 2020
אוכל לגורים – זה הקטן גדול יהיה
הם קטנים ושובבים, מתוקים וחינניים וכל כך כל כך חמודים...הגורים! בטבע, הגורים הקטנים שזה עתה נולדו עדיין...
קרא עוד »
אוג 06, 2019