פרגולת עץ

אחד החללים המשמשים (והאהובים) ביותר על בעלי בתים, הוא החצר האחורית שלהם. אבל אזורי חוץ רבים נופלים מהחזון בגלל זמן פנוי, כסף או סתם ידע מיושן. ערכות פרגולה מעץ (קראו על פרגולת עץ מחיר והמלצות), הן דרך פשוטה להשלים חלל לחוויה חיצונית אמיתית מבלי לשבור את הכיס.

פרגולת עץ 

למה לבחור ערכת פרגולה? פרגולות, מוסיפות עומק ואופי לפטיו בעל מראה פשוט. הם יוצרים אזור התכנסות כדי לקרב חברים ובני משפחה. הם מתווים מרחב ועושים קצת יותר פרטיות. בנוסף, מבנה עץ כמו פרגולה, יכול להציע צל נחוץ למקום שטוף שמש.

פרגולות משתלבות באופן טבעי עם החוץ כדי ליצור מרחב מוגדר. בין אם אתם רוצה לכסות את הפטיו בחצר האחורית שלכם, לשפר נקודת התכנסות בבית או בעסק שלכם, או ליצור צל לצד הבריכה, ערכת פרגולה יכולה לשנות את המרחב החיצוני שלכם בכמה צעדים פשוטים. 

כיצד אוכל להוסיף פרגולה לעיצוב הנוף החיצוני שלי? 

התחילו בהגדרת אופן השימוש בחלל שלכם. האם החלל שאתם יוצרים לעצמכם יכיל מבנה שעומד לבד ומנותק מהבניין שלכם (עומד בפני עצמו) או כזה שמתחבר לבית שלכם או לבניין אחר? אבל איך בוחרים פרגולה אתם שואלים? זו שאלה חשובה.

בחירת פרגולה 

בבחירת פרגולה, תצטרכו להחליט אם אתם רוצים פרגולה עצמאית או פרגולה שתהיה מחוברת לקיר. ערכות פרגולה מנותקות עצמאיות, הן בחירה טובה אם אתם יוצרים חלל שיצור קצת הפרדה מהבית או ממבנה אחר הסמוך לו. 

עיצובי פטיו חיצוניים הכוללים פרגולה מעץ 4, 6 או 8 עמודים, יכולים לשמש כחלק המרכזי של חדר מסיבות באוויר הפתוח. זכרו, פרגולות עץ קיימות במגוון רחב מאוד של אפשרויות שיתאימו לכל מקום כדי ליצור את הפינה האהובה עליכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם אפשר לעשות בוק בת מצווה בנייד ולבד?
אלבומי בת מצווה או בוק בת מצווה, חשובים כי הם משמשים כחיבור בין הילדה לזהותה היהודית ולאירוע...
קרא עוד »
מרץ 09, 2023
ספסלים מעץ כפינת אירוח בגינה
כאשר מדברים על שילובי עץ, מדברים על התמזגות מדהימה לירוק ולטבע. חיבור לטבע הינו חיבור המעניק לא פעם...
קרא עוד »
יונ 18, 2018
וטרינר דחוף – כך תמצאו אותו
כמו שאצל בני אדם יש מקרים בהם אנחנו נזקקים לרופא דחוף, רופא חירום, בין אם זה רופא ילדים או רופא אחר, כך...
קרא עוד »
ינו 11, 2018