פינוי בינוי – זכויות הדייר

פינוי בינוי הוא תהליך בו אתם יוצאים מהדירות שלכם, עוזבים את הבניין ובתמורה מקבלים בניין חדש, כזה שנותן לכם את המענה לו קיוויתם ואפילו יותר מזה. פינוי בינוי הוא תהליך בו מגיע יזם פרטי ובתמורה לשינויים אותם הוא מחולל בבניין, הוא מקבל את הזכות גם להוסיף דירות אותן הוא יוכל למכור בהמשך במחירים גבוהים יותר. בתמורה הדיירים מקבלים בניין שנראה טוב יותר, עם תשתיות טובות יותר, מה שמאפשר לכם להיות בעלי מיקוח כאשר תרצו גם אתם למכור את הנכסים שלכם בסופו של דבר. 

תהליך של פינוי בינוי הוא תהליך ארוך 

תהליך של פינוי בינוי הוא תהליך בו מוציאים את הדיירים מהבית ובונים בניין כמעט חדש. מדובר על תהליך ארוך ועל מה שבקלות עלול להשתבש. שינויים כאלו ואחרים עלולים לעכב את התהליך מה שבסופו של דבר יפגע בדיירים. שלא נדבר על מקרים בהם הדיירים המסכנים הגיעו וגילו כי קיבלו משהו שונה לחלוטין ממה שקיוו לקבל בסופו של דבר. בדיוק בגלל זה חשוב מאוד שיהיה איתכם מי שישמור על האינטרסים שלכם. הכי חשוב שתפנו אל עורך דין אלעד ויסטוך שיוכל ללוות אתכם לאורך התהליך ויבטיח כי הזכויות שלכם נשמרות במלואן.

לא אתם אלו שצריכים לדעת מה הזכויות שלכם

חוקי הבנייה הם חוקים מורכבים ולא אתם אלו שצריכים לדעת מה הזכויות שלכם בנושא. חשוב מאוד שתהיו מודעים לכך שיש לכם את היכולת לבקש עזרה. גם לכם יש את הזכות לקבל את המענה המגיע לכם ולהבין בדיוק מול מה אתם עומדים. לכל שאלה ולקבלת ייעוץ מקצועי מעורך דין המכיר את התחום היטב, אתם מוזמנים ליצור קשר. הכי חשוב שתהיו בקיאים בתהליך הארוך והמורכב הזה.

>אנשים חיפשו גם הסכם שיתוף במקרקעין

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צביעה לפי מספרים
ספרי צביעה הם דרך מצוינת לגרום ללקוחות שלך להרגיש מיוחדים. הם יכולים לשמש ככלי שיווקי או סתם כפעילות...
קרא עוד »
אוג 19, 2022
הסרת שיער ילדים – האם זה רלוונטי עבורם
עד לפני מספר שנים, המחשבה שילדים ירצו ויצטרכו לעבור טיפול הסרת שיער היה נשמע מופרך. הרי רק מבוגרים פנו...
קרא עוד »
מאי 26, 2020
סמוך על סול – על מה כל המהומה?
בשנת 2015 עלתה הסדרה סמוך על סול למסכים וכמעט מהרגע הראשון היא רכשה לעצמה קהל צופים נאמן, אשר הלך וגדל...
קרא עוד »
אוג 03, 2022