פריסת מס שבח – האם כדאי לפרוס את המס

אחרי כל הבירורים שעשיתם הבנתם שבכל זאת תצטרכו לשלם מס שבח גבוה? אתם תוהים איך תוכלו לעמוד בעלויות האלה והאם לא כדאי לבצע פריסת מס שבח? עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות, או היכנסו לאתר https://nadlan-tax.co.il/ לקבלת מידע נוסף. 

 

הכול על פריסת מס שבח 

 

חשוב להבין, כאשר מדברים על מס שבח, שהוא יכול להשתנות בהתאם להיקף וסוג העסקה שאתם מבצעים. יש מקרים שבהם המס יעמוד על 10% בלבד ואילו במקרים אחרים הוא יכול להגיע אפילו ל 50%. לכן ברור מדוע, אם גיליתם שבמקרה שלכם המס גבוה, תרצו לפרוס אותו. יש אפשרות להגיע להסדר ולקבל עסקה של פריסת מס שבח, אך לא תמיד זה כדאי. למשל, אם אתם צריכים לשלם ריבית בגין הפריסה שמציעים לכם, כלל לא בטוח שזה מומלץ במקרה שלכם. 

 

למה כדאי שתתייעצו עם המומחים בתחום? 

 

בין אם מדובר על פריסת מס שבח ובין אם אתם זקוקים לכל ייעוץ אחר לגבי המס הזה, חשוב שתתייעצו עם אנשי המקצוע הנכונים. ייעוץ לענייני מס שבח הוא ייעוץ שהפך להיות מאוד מקובל ונפוץ בישראל בשנים האחרונות, אך בפועל, לא כל מי שמציע לתת לכם ייעוץ כזה יעשה זאת בצורה מספק מקצועית וטובה. לכן רצוי שתבדקו כמה פרטים מראש ותבטיחו שאתם באמת נעזרים באנשי מקצוע מובילים. 

 

האם ייעוץ בתחום הזה עולה הרבה? 

מצד אחד, אתם הרי מתעניינים באופציה של פריסת מס השבח ולכן זה אומר שההתמודדות הכלכלית עם העניין לא פשוטה מבחינתכם. מצד שני, אם ייעוץ מקצועי בתחום הזה יוכל לעזור, ברור שתהיו מוכנים לשלם עליו. מה שכן כדאי לקחת בחשבון, זה שאתם לא חייבים לשלם מחירים מופקעים על ייעוץ כזה. למעשה, רצוי שתבררו מראש כמה יעלה לכם ייעוץ לענייני מס שבח וכך גם תבחרו בקלות את היועצים הנכונים לכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לבדוק לפני שחותמים על דירה?
אין מה לעשות רובנו הגדול נקנה בית פעם אחת בחיים וזה אומר כי אין לנו ניסיון גדול בקניית דירות. זוהי...
קרא עוד »
פבר 13, 2019
קריין ישראלי
כשאתם מעוניינים לפרסם דבר מה ברדיו במסגרת סרטון תדמית או סרטון אחר לקהל הישראלי, אחד הדברים הראשונים...
קרא עוד »
מאי 31, 2018
חנות פולי קפה: כך תבחרו נכון
קפה נמס? בשביל מה להסתפק במשהו כל כך בסיסי, כשאיכות גבוהה מאוד זמינה כיום בארץ, בהישג יד של כל אחד....
קרא עוד »
מרץ 09, 2021