היתרונות והחסרונות של עבודה עם סוכן ביטוח פנסיה

סוכן ביטוח פנסיה

ביטוחים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. חלק מיועדים לרכב, חלק למשכנתא, חלק ביטוחי חיים או בריאות. לצד ביטוחים אלה יש גם את הפנסיה שלנו שלה אנו דואגים במהלך חיינו ומפרישים כסף לחברת הביטוח כדי שבבו היום לא נצטרך להסתפק בפנסיה בסיסית נמוכה שלא תספיק לנו כדי לחיות אלא בסכום יפה עמו נוכל ליהנות משנות הפנסיה שלנו בנחת ובכיף יחסי. כעת עובדת בפנינו השאלה האם לעבוד מול חברת ביטוח באופן ישיר או לעבוד עם סוכנות ביטוח פנסיוני.

ההבדל בין סוכנות ביטוח לחברת ביטוח:

סוכנות ביטוח היא חברת תיווך לפוליסות ביטוח שונות. היא זו שמשווקת פוליסות של חברות ביטוח שונות לקהל הרכב וסוגרת את הלקוחות, מתאימה להם חבילה מותאמת אישית לצרכים שלהם וכו'. חברת הביטוח היא החברה אליה מופקדים הכספים וזו שמספקת את האחראיות הביטוחית במידה וצריך להפעיל את הביטוח.

היתרונות של עבודה עם סוכן ביטוח פנסיה:

  • סוכן ביטוח פנסיה עובד עם מגוון חברות ביטוח ויכול לספק לנו מגוון הצעות לקרנות פנסיה או לסוגי הביטוח שבהם החברה עוסקת. בדרך כלל סוכן הביטוח ישקיע בנו יותר זמן וסבלנות, שירות אישי יותר ומתוך מטרה לספק לנו מעטפת המתאימה לצרכים שלנו. 
  • לחסוך את הביורוקרטיה – ברגע שתצטרכו להפעיל את הביטוח לא תצטרכו לפעול מול חברת הביטוח בעצמכם וכי תוכלו לבקש מסוכנות הביטוח לבצע את כל ההליך הביורוקרטי עבורכם. סוכנות הביטוח תדאג להפעיל את הביטוח שלכם ולבצע את כל הפעולות הנדרשות מול חברת הביטוח.

לסיכום; יש מספר יתרונות לעבודה מול סוכנות ביטוח מאשר מול חברת הביטוח עצמה ולכן תמיד כדאי לבחון את האפשרות הזו. החסרונות יהיו בעיקר קשורים לזה שסוכנות הביטוח כפופה להצעות שחברת הביטוח מספקת והגמישות שלה תהיה בהתאם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אין אונות – מוצאים פתרון לבעיה
גברים רבים מעידים על קשיים בתפקוד המיני, אשר משפיעים לא רק על חיי המין ועל שביעות הרצון של בת הזוג מהם,...
קרא עוד »
ינו 18, 2016
חימום ביתי- כך תחממו את הבית בחורף הקר: טיפים למוצרים.
כמו תקופת הקיץ, גם החורף, אף על פי שבישראל הוא מבקר למשך זמן קצר ביותר, דורש היערכות מוקדמת מראש. בעיה...
קרא עוד »
דצמ 06, 2017
אופניים – איך בוחרים?
בעבר, הבחירז באופניים הייתה פשוטה באופן יחסי שכן, ההיצע בתחום האופניים לא היה רחב ומרבית האופניים...
קרא עוד »
מאי 20, 2020