כל מה שרציתם לדעת על יצירת הכנסה נוספת

כל מה שרציתם לדעת על יצירת הכנסה נוספת

הכנסה נוספת היא אופציה חשובה לכל המשפחה כדי להגדיל את סך ההכנסות החודשיות שלה. דבר זה מעניק בסיס איתן לכל ההתנהלות המשפחתית הכלכלית ומאפשר למשפחה להתקדם ברבדים שונים, כמו רכישת רכב חדש או קניה של דירה גדולה יותר המתאימה לגודלה של המשפחה.

הכנסה פאסיבית מנדל"ן 

אחת האופציות המוצלחות ביותר היא השקעות נדל"ן באמצעות סכום קטן של הון עצמי ומשכנתא. בשנים הראשונות ההכנסות נשכר הדירה יכסו את המשכנתא ולאחר מכן בעלי הנכס ייהנו מהכנסה פאסיבית בכל חודש. אם מדובר בנכס בישראל, כל אדם יכול להתנהל מול השוכרים לבד, או באמצעות עורך דין. 

אם הנכסים הם בחו"ל, עורכים הסכם עם חברת ניהול אמינה והם מטפלים בכל הנושא של מציאת שוכרים איכותיים, חתימה על ההסכם, טיפול בנושאי האחזקה והעברת ההכנסה החודשית השוטפת לבעלי הנכס בישראל, או בחשבון בנק שלהם בחו"ל. 

הכנסה מרווחים בבורסה 

הבורסה יכולה להניב הכנסות נאות מהשקעות נכונות אך יכולה ליצור גם הפסדים כואבים. לכן יש לבצע מהלכים מסוג זה באמצעות חברת השקעות אמינה תוך חשיבה מעמיקה על אופייה של ההשקעה. האופציות המוצלחות של יצירת הכנסה נוספת הן קרנות אשר השקיעו כספים בחברות סטארט אפ אשר על פי אופי הפעילות המתוכנן שלהן ובמיוחד אם הן פועלות בתחום הטכנולוגי, יש סיכויים גבוהים שיהיו אלו חברות מצליחות ולכן השקעה בהן תניב הכנסה נאה. 

מעבר לכך אפשר להשקיע בקרנות ריט אשר עוסקות בנדל"ן. הן מוצאות כיוונים שונים של השקעה כמו רכישה של מרלו"גים שיש כעת צורך רב בהם עבור אחסון של מכולות, הפצה של סחורה של אתרים מקוונים, או רכישה של דירות חדשות, אשר מיועדות להשכרה למשפחות לטווח הרחוק.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה ההבדל בין הדברה ירוקה להדברה אורגנית
אין ספק כי אנחנו לא צריכים להיות יפי נפש ולטעון כי אין משמעות לחרקים ולמזיקים שחיים בבית שלנו ואנו...
קרא עוד »
ינו 17, 2019
פיצויים מגרמניה לדור שני- מה זכאות
ידוע כי אנשים שהיו בשואה ושהו בגטאות או במחנות העבודה זכאים לקבל פיצויים מגרמניה ליוצאי רומניה מטעם...
קרא עוד »
דצמ 03, 2019
סדנאות מגניבות למבוגרים
הסדנה היא אירוע שבו אנשים שונים מתאספים ודנים בנושא נתון. זוהי דרך מצוינת לדון בנושא ולקבל משוב...
קרא עוד »
אפר 02, 2023