חדרי בריחה למשפחות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חדרי בריחה למשפחות – בילוי מועדף לקיץ

כל שנה, כאשר מתחיל הקיץ ואיתו החופש הגדול, ההורים מחפשים דרכים כיצד להעביר את הזמן עם ילדיהם, כיצד לבלות איתם מדי יום, איך להפעיל אותם ובכך למנוע מהם לשבת כל היום מול המסך או לישון כל היום. 

נכון שחלק מהילדים נמצאים בקייטנות, יש ילדים שנמצאים אצל סבא וסבתא או מטפלות, יש גם ילדים שמבלים בבית הספר או בגן גם אל תוך חודשי יולי-אוגוסט, לפחות חלק מהזמן. יחד עם זאת, זה גם ההורים רוצים לנצל את התקופה הזאת ולבלות עם ילדיהם. 

באופן טבעי, מפאת תנאי מזג האוויר, הורים רבים מעדיפים לחפש מקומות סגורים, מקורות ממוזגים, שם לא צריך להיחשף לא לחום ולא לחות. אפשר ללכת לבריכה, בתי קולנוע, תיאטרון, ועוד שורה ארוכה של מקומות שמציעים גם בילוי מהנה וגם תנאים אטרקטיביים. 

דוגמא טובה למקום כזה הם חדרי בריחה למשפחות. מדובר במקום שהפך להיות מאוד פופולארי בקרב משפחות רבות בישראל לבילוי של שעה-שעתיים, הורים וילדים בגילאים שונים. 

מה היתרונות של חדרי בריח למשפחות

ראשית, המקום יכול להתאים למגוון רחב של ילדים, מגיל נמוך יחסית, עד ילדים בגיל תיכון ואפילו מעבר לכך. אפשר להפוך את החוויה לבילוי משותף עבור כל בני המשפחה. 

שנית, אפשר בכל פעם לבחור מקום אחר לבילוי. לא צריך להסתפק בחדר בריחה אחד, אפשר בכל פעם ליהנות מחדר אחר עם עלילה שונה. הכירו את מגוון האתגרים באתר שרלוקד חדרי בריחה.

שלישית, בתקופת הקיץ, הליכה לחדר בריחה היא פתרון אידיאלי אל מול תנאי מזג האוויר השוררים בשטחים פתוחים. שם אפשר ליהנות ממיזוג נעים וקריר. 

ארבע, חדר בריחה הוא לא רק בילוי עבור הילדים, אלא גם אפשרות עבורם לגלות יצירתיות, מקוריות, דברים שהם לא יכולים לגלות בכל מקום. 

Share this post

גלילה לראש העמוד