קעקועי חינה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קעקועי חינה – למה זה אף פעם לא נמאס

קעקועי חינה יכולים להשתלב באירוע שלכם בכמה צורות. ראשית, יש עדות מיהדות המזרח שנוהגים למרוח חינה באירועים מסוימים, בדרך כלל זהו תחליף למסיבת האירוסין שבאותן העדות נקראת "חינה" על שם החומר הכהה שמורחים על הידיים לסימן של מזל וברכה.

אולם למעשה, החינה יכולה ליצור על העור שלכם קעקוע יפיפייה, אם כמובן יש את האדם הנכון שיודע לעשות את זה.

בכלל כל התחום של קעקועים לאירועים אהוב מאוד על האורחים ותורם מאוד לאווירה של האירוע ולמיוחדות.

אז אם רציתם לדעת עוד על חינה וקעקועים לאירועים, פשוט המשיכו לקרוא.

קעקועי חינה לאירועים:

אם אתם רוצים למצוא אטרקציה או סתם להרים את האווירה באירוע שלכם, קעקועים זמניים יכולים להיות בהחלט המשהו הזה שיהפוך את האירוע שלכם למיוחד.

יש את הקעקועים הזמניים שיכולים לבוא בגוונים וצורות שונות והאורחים יכולים לשים את זה על עצמם באירוע. כמובן שזה יורד עם שטיפה במים. היתרון הוא שאפשר לשים את זה גם לילדים קטנים ומגוון הצורות שאפשר להשיג הוא רחב.

בנוסף, ניתן להזמין קעקועים עם התמונה של החתן והכלה וזה לגמרי ישדרג את האירוע.

ישנם קעקועים זוהרים ששייכים יותר למסיבות פול מון, בשביל זה צריך בדרך כלל מאפרת שיודעת להדביק את הקעקועים הללו ולהכין אותם. כאשר התאורה באזור מתאימה כמו במסיבת פול מון, הקעקועים זוהרים בצבע נדיר.

אולם האופציה האחרונה תהיה שייכת בעיקר אם אתם עושים את כל האירוע בסגנון פול מון שזו, אגב, גם אפשרות.

בנוסף יש את קעקועי החינה של מג'יק בן שהם יכולים להיות מאוד יפים, אולם הם לא יורדים בקלות. לוקח כמה ימים עד שהם נעלמים לחלוטין.

Share this post

גלילה לראש העמוד