לאיזה ביטוח רכב זקוק הבן שקיבל רישיון?

ביטוח נהג חדש

 

להגיע לגיל שבו הילדים שלנו כבר מספיק מבוגרים כדי להוציא רישיון זה אחד מהדברים הכי מרגשים שיש, כי לפני הכול זה אומר שאנחנו יכולים להפסיק להסיע אותם לכל מקום. מצד שני, זה כמובן אומר עוד לילות בלי שינה, כי כשהילד לוקח את הרכב אנחנו מרגישים את הלחץ עולה ואת הדאגה. לכן, אם גם אצלכם אחד מהילדים כבר הוציא רישיון, כדאי שתתחילו להתעניין כבר עכשיו בנושא של ביטוח רכב לנהג חדש, כי סביר להניח שלפחות בהתחלה אתם תהיו אלה שמשלמים על העניין. אומנם הילדים לוקחים את האוטו ונוסעים למסיבות ולבילויים, וחלק מהם אפילו עובדים, אך בסופו של דבר רוב ההורים מממנים עבורם את הביטוחים הללו, לפחות בשנים הראשונות.

תוספת תשלום לביטוח הרגיל

כאשר מדברים על ביטוח רכב לנהג חדש מגלים שזה עולה לא מעט, ויש לכך מספר סיבות. ראשית, בדרך כלל הנהגים החדשים גם צעירים בגיל וגם חסרי ניסיון בנהיגה בכביש. שני הנתונים האלה, לצערנו רב, גורמים לכך שהם יהיו מעורבים בהרבה יותר תאונות לעומת אנשים שנוהגים כבר עשרות שנים, ולכן ברור מדוע מחירי הביטוחים עבורם יקרים יותר. כדאי שתהיו מודעים לכך ושלא תופתעו כאשר תגלו שבגלל הוספת הבן לביטוח הרכב המשפחתי העלות הרבה יותר גבוהה.

האם זה הזמן לעבור לחברת ביטוח חדשה?

הרבה אנשים נשארים להיות לקוחות של אותה חברת ביטוח פשוט כי הם רגילים, אך האמת היא, שזו לא חובה. יש הרבה מקרים שבהם אפשר לעבור, לשנות ולבחור חברות ביטוח חדשות, וגם כשעושים ביטוח לנהג חדש זו יכולה להיות הזדמנות טובה לשינוי. כדאי לבדוק, להשוות ורק אז לקבל החלטה לגבי חברת הביטוח שהייתם רוצים להיות לקוחות שלה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מזגן מיצובישי – מזגן שבאמת עובד
מחפשים אחר מזגן לרכב אשר יוכל לעשות עבודתו ובצורה הטובה ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת? דעו לכם כי...
קרא עוד »
מרץ 20, 2018
מסחר יומי
מערכת מסחר יומי היא פעולת קנייה ומכירה של מכשיר פיננסי ביום אחד, או אפילו מספר פעמים במהלך היום, תוך...
קרא עוד »
דצמ 30, 2018
שוקלים לפתוח עסק למזוודות? מה חשוב לדעת
כל אחד צריך שיהיו ברשותו כמה מזוודות איכותיות, לנסיעות מכל הסוגים. מזוודות טובות עולות לא מעט כסף,...
קרא עוד »
יול 24, 2015