חדרי בריחה לילדים

מי אמר שהעולם של המבוגרים הוא משעמם? חדרי בריחה הם ההוכחה הניצחת לעולם המסקרן, המעניין, המאתגר ומלא האדרנלין שמבוגרים חיים בו. וזאת כיצד? בחדרי בריחה כמובן. רבים סבורים כי חדרי בריחה הם אופציה השמורה למבוגרים בלבד. הלכה למעשה, לא רק שלא מדובר באופציה השמורה למבוגרים בלבד אלא שילדים יכולים להיות מועשרים ונתרמים רבות מהחוויה!

חדרי בריחה לילדים מהווים אטרקציה חינוכית ומעשירה המאפשרת ללמוד באמצעות התנסות במגרש המדמה במידה מסוימת את החיים האמיתיים. בחדרי הבריחה לילדים עליהם למצוא את הדרך לעבוד בשיתוף פעולה על מנת להגיע לפתרון הרצוי בדרך היעילה וטובה ביותר לכולם. הפעילות המוצעת בחדרי בריחה לילדים מבוססת על הבנת תפיסת העולם של ילדים אלו ועל היכרות עם שכבות הגיל השונות, תוך התאמת האתגר האינטלקטואלי, הרגשי, החברתי והתקשורתי לכל אחד מן השלבים השונים.

מטרתם של ילדים בחדרי בריחה לילדים היא יציאה מהמבוך בתוך הזמן הקצר ביותר. בזמן הזה, עליהם לשתף פעולה על מנת לפתור חידות, להכיר את הרמזים השונים המוצעים להם, להפעיל את הדמיון ואת היצירתיות, להתמודד עם אתגרים קוגניטיביים שונים, להבין את המורכבויות של הבעיות המוצגות להם ובד בבד להתקדם בקצב המהיר ביותר לכיוון היציאה. 

חדרי הבריחה מותאמים לילדים בגילאים שונים כך שניתן לרכז קבוצות בנות גילאים קרובים וליהנות מפעילות קבוצתית וחברתית המצריכה יכולות שיתוף פעולה מתקדמות ונכונות לשחק ביחד על מנת להשיג את המטרה הרצויה. בדרך להשגת המטרה, הילדים מתמודדים עם אתגרים ביחד, מבינים כי טובתו של האחר מסייעת לפתרון טובתי שלי, מגבשים אסטרטגיות לפתרון הבעיות ולומדים לקבל הצעות שונות, לדון בהן ולקבל החלטות בתוך זמן קצר.

אווירת הגיבוש והחוויה החברתית המתאפשרת בזמן האדרנלין שבחדרי בריחה לילדים הם גורמים המעשירים את הילדים ומאפשרים להם לצמוח מתוך חוויה אחת לחוויה אחרת – תוך יישום הכלים הנרכשים בחדר הבריחה ויישומם בחיים האמיתיים – בין אם בבית הספר, בשעות המשחק שלאחר בית הספר, בהכנת שיעורים, בהתמודדות עם מטלות יומיומיות, התמודדות עם חברים בכיתה ועוד. כך, הלמידה הופכת להיות חוויה מרתקת שגמול בצידה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דירות גן להשכרה במודיעין
כמה כיף לדעת שבבית שלכם יש מרחבים גדולים ופתוחים. במרחב גדול אפשר לעשות כל כך הרבה. אם אתם אנשים בעלי...
קרא עוד »
אוג 30, 2019
לפני שאתם ממהרים להוציא את המיקרו מהבית – כמה פרטים על קרינה ביתית
מדענים העולם חוקרים את השפעות הקרינה יותר ממאה שנה; כך שאנו יודעים לא מעט על האופן בו קרינה מתקשרת עם...
קרא עוד »
אוג 27, 2020
מהו הזמן הטוב ביותר לדאוג לאיטום הגג?
הגג הוא החלק החשוב ביותר בבית שלך. זה מגן עליך, על משפחתך ועל רכושך מפני מזג האוויר. בכל הנוגע לקירוי,...
קרא עוד »
ספט 10, 2022