נוטריון לצרפתית – מה לנו ולזה?

נוטריון לצרפתית

לא מעט אנשים עוברים הליכים ספציפיים במהלכם הם נזקקים לחתימת נוטריון. הליך מסוג זה מצריך חתימת נוטריון גם כאשר מדובר בהגשת מסמכים לבתי המשפט וגם אם מדובר במוסדות בחו"ל ובישראל לצורך לימודים, הוצאה של ויזה או עבודה.

נוטריון לצרפתית

לאיזה צורך אנחנו זקוקים לשירות נוטריון?

דבר ידוע הוא שהעליה מצרפת התגברה בתקופה האחרונה, ולצורך כך גם התגברה הדרישה לשירותי נוטריון לצרפתית הקיימים במשרדים השונים ברחבי הארץ.

עורך דין המוסמך להתנהל כנוטריון הוא עורך דין שעבר את מבחני הלשכה ומשרד המשפטים בהצלחה ובעל וותק של למעלה מעשר שנים במקצוע עריכת הדין. נוטריון לצרפתית מוסמך לאשר תרגום או אפילו מתרגם בעצמו את המסמכים הנדרשים לעברית לצורך הגשה במוסדות השונים בארץ להליך הבירוקרטי או להגשת תעודות בשפה הצרפתית.

רבים הם הישראלים הנרשמים ללימודי התואר במדינה בה צרפתית נחשבת כשפה פורמלית או בצרפת עצמה ולכן הם זקוקים להציג או להגיש מסמכים שמתורגמים על ידי נוטריון לצרפתית מוסמך. עבודת התרגום היא עבודה שבהחלט יכולה להיעשות על ידי מתרגם מקצועי, אך ישנו צורך לכך שנוטריון יבצע אותה.

החוק הישראלי קובע – מיהו נוטריון

כל עורך דין שיש לו וותק של מעל עשר שנים בתחום עריכת דין זכאי לגשת למבחני משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין ובמידה ועבר אותם בהצלחה והוסמך לכך, יוכל לשמש כנוטריון, לאמת, לתרגם ולאשר מסמכים רלוונטיים. גם נוטריון לצרפתית ולכל שפה. חשוב לציין כי הפיכת עורך דין לנוטריון יגדיל את מערך הלקוחות ואת ההכנסות, ועל כן יש לגבות תשוום עבור השירות הניתן בהתאם לתעריך, על פי החוק הישראלי.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הובלות בתל אביב
אם אתם צריכים שירות הובלות בתל אביב , חשוב שתבינו מה האפשרויות שעומדות בפניכם. כדאי ומומלץ לפנות אל...
קרא עוד »
מאי 08, 2018
ניתוק רגשי
ניתוק רגשי עלול להוביל לחרדה, דיכאון, בדידות, דימוי עצמי נמוך ובעיות נפשיות חמורות יותר כמו התמכרות...
קרא עוד »
ינו 09, 2023
ידועים בציבור – אפשר לקבל סיוע מנעמת
נעמת לשירות אלו הזקוקים לעזרה בתחומים שונים. המחויבות שלנו לעזור לאחרים ידועה ומוכרת על ידי הציבור....
קרא עוד »
אוג 28, 2023