משולשי פילאטיס

משולשי פילאטיס

אחד משיטות האימון שהפכו בשנים האחרונות לפופולאריות במיוחד הוא אימון הפילטיס. אימון זה שנחשב מתאים לכל אחת ואחד הוא אימון ייחודי שעוזר לחטב א הגוף לשמור על יציבה נכונה, על גו זקוף, והוא כזה שעוזר להגמיש ולאריך את השרירים.

אימון פילטיס הוא כזה שמתבצע באמצעות עזרים שונים כאשר אימון זה נחלק לשלושה סוגים ביניהם: פילאטיס רצפה, פילאטיס מכשירים ופילאטיס בהריון. פילטיס מכשירים למשל מסתייע באביזרים שונים שהבולט ביניהם הם משולש פילאטיס.

משולשי פילאטיס

אבל מה צריך לדעת על שיטת האימון ועל משולשי פילאטיס? כל המידע בהמשך.

פילטיס הוא אימון שהחל את דרכו בשנות העשרים של ה120 והוא פותח על ידי ג'וזף פילאטיס. האימון פותח במקור באירופה על מנת לסייע לחיילים להשתקם מפציעות מלחמה כאשר הוא דרש עבודה על חיזוק השרירים, ביצוע מתיחות, הגמשת הגוף והחזרת היציבה, תוך חיזוק כלל אברי הגוף.

עם השנים הגיע האימון אל ארצות הברית שם אומץ האימון על ידי אנשים שרצו לחטב את גופם, לשמור על יציבה נכונה ולהעניק לגוף גמישות. אימון פילאטיס ששם את הדגש על נשימות הוא כזה שיכול לסייע לשחרחר את הגוף וזאת למרות התרגילים שלוקחים את הגוף אל גבולות חדשים בכל הנוגע למתיחות וגמישות.

כיום אימוני פילטיס נחשבים פופולאריים על ידי נשים גברי נשים בהריון, אנשים בגיל הזהב ובקרב הורים וילדים.

מהם משולשי פילאטיס?

משולשי פילאטיס מיועדים למגוון תרגלי פילאטיס תוך שהם מקנים מקסימום חיזוק הגוף ואת היכולת לעבוד על תרגילי פיזיותרפיה בעת האימון. המשולשים עשויים ספוג והן נעימים למגע, כאשר באמצעות המשולשים ניתן לבצע אימונים ותרגילים המחזקים את שרירי הליבה.

אז אם אתם רוצים להתחיל בסטודיו שלכם אימוני פילאטיס, או לתרגל פילאטיס באופן עצמאי עם האביזרים הנכונים – משולשי פילאטיס הם מקום טוב שכדאי להתחיל בו, כאשר את המשולשים ניתן להזמין בחנויות מקוונות הממחות באספקת ציוד ספורט.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה עושים עם הילדים אחרי הגן?
אספתם את הילדים מהגן, ואתם בדרך הביתה. אבל מה עכשיו? מאפשרים להם לצפות בטלוויזיה? מזמינים חברים על מנת...
קרא עוד »
אפר 10, 2019
צמנט – מאוד נפוץ בימינו
צמנט הוא חומר בנייה חשוב מאוד ומשמש כבר מאות שנים בתעשיית הבנייה. זה נעשה על ידי חימום אבן גיר וחמר...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023
פינוי דייר – ככה עושים את זה כראוי
כל מערכת היחסים בין השוכר למשכיר הן מאז ומתמיד נושא מאד מורכב בטח לבטח במדינה הקטנה שלנו שבה שוק...
קרא עוד »
ספט 24, 2018