מסחר עצמאי בבורסה הסולידית לא כל אחד יכול

מסחר עצמאי בבורסה

כל אחד היה רוצה להצליח להשקיע בבורסה בצורה עצמאית, מבלי הצורך לקבל עצות מסחר מברוקרים מקצועיים. אחת הדרכים לעשות זאת, היא באמצעות מסחר עצמאי בבורסה הסולידית. כלומר, במקום המרדף המתמיד אחרי המניות ה"שוות ביותר" והניסיון המתיש להכות את המדד, פשוט בוחרים בהשקעה סולידית שאינה דורשת יותר מידי התעסקות. החוכמה כאן היא להבין פחות או יותר את מצב השוק, לפזר את ההשקעות בצורה החכמה והמושכלת ביותר ולא לגעת בזה יותר. אחת לכמה חודשים כדאי כמובן להעיף מבט, לאזן את תיק ההשקעות בהתאם לאחוזי ההשקעה שקבעתם לעצמכם מראש ולזכור לנשום עמוק גם במידה והשוק צונח. מי שבוחר להשקיע בצורה עצמאית וסולידית, חייב לזכור כי אין מדובר כאן בכסף קל, אלא בהשקעה לטווח הרחוק. חשוב להחליט מראש מהי רמת הסיכון שמתאימה לכם, ובהתאם לכך לפזר את ההשקעות בין מניות שונות, תעודות סל, אג"ח וכדומה.

מסחר עצמאי בבורסה

מסחר עצמאי בבורסה הסולידית או בית השקעות מקצועי?

כל משקיע מתחיל מתלבט עם עצמו האם לנהל את השקעותיו בצורה עצמאית, או להסתייע בברוקר מקצועי אשר מכיר את השוק ולמעשה נשאר מעודכן בכל החדשות המשפיעות ביותר. מצד אחד, מי שיודע כי המצב הנפשי שלו יאפשר לו לנהל את ההשקעות שלו בצורה עצמאית, מבלי להיכנס למצבים של לחץ וחרדה במידה והמניות צונחות, כדאי לו ללכת על זה. כמובן שיש צורך ללמוד את השוק, להבין היטב במה כדאי להשקיע ורק לאחר מכן לבצע את ההחלטה. מצד שני, מי שאין לו את הזמן והאנרגיה הדרושה כדי ללמוד את עולם הבורסה, או שהוא יודע מראש שיהיה לו קשה נפשית לעמוד בלחץ – כדאי לו להיעזר בברוקר מקצועי. חשוב כמובן למצוא ברוקר מנוסה ומיומן, בעל ניסיון של שנים בתחום. כדאי לבחון את גובה העמלות שהוא גובה, על מנת להבין את כדאיות העסקה. רוב בתי ההשקעות גובים בין 1% – 2% משווי התיק, לא חשוב אם העסקאות שהם ביצעו הביאו לתוצאות חיוביות או שליליות.

לסיכום, מסחר עצמאי בבורסה הסולידית יכול להתאים לאנשים מסוימים, אך לא לכולם. הדבר דורש הבנה פיננסית עמוקה, זמן פנוי וחוסן נפשי. כאשר מנהלים את תיק ההשקעות בצורה עצמאית, עלולים לסבול מהטיות פסיכולוגיות ורגשות אשר יפריעו לכם לקבל החלטה מושכלת ואובייקטיבית. לעומת זאת, מנהל השקעות מקצועי כמו בצוות ג'י טי ג'י מרקטינג יכול לסחור בתיק שלכם תוך כדי ניתוק רגשי מוחלט. כמו כן, הוא כל הזמן נשאר מעודכן לגבי מצב השוק, ולכן יכול להתאים לכם את אפיק ההשקעה האידיאלי עבורכם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה בדיקת החזר מס?
רבים מכם אולי לא מודעים לכך אולם ייתכן ויש לכם כסף שמגיע לכם ממס הכנסה השוכב בחשבונות הממשלתיים ואף...
קרא עוד »
ספט 10, 2021
מה שאתה חייב לדעת לפני רכישת עוקבים במדיה חברתית
בעולם ההיפר-מחובר של היום, נוכחות חזקה של מדיה חברתית משמשת כהוכחה חברתית, המאמתת גם אנשים ועסקים....
קרא עוד »
נוב 14, 2023
מאיפה משיגים ספירולינה
ספירולינה זו אצה מיוחדת שהתגלתה כאחד המזונות העשירים והבריאים ביותר שגדלים בכדור הארץ. היא מכילה שפע...
קרא עוד »
ינו 30, 2021