חמאם טורקי ברחובות – רפאל סנטר

בסרטים הישנים, בין אם מדובר בסרטים אמריקאים או בסרטים אחרים, אנחנו יכולים למצוא לא פעם סצנות שלמות שמתחרשות בחמאם טורקי. אותו מקום אליו נהגו גברים ללכת כבר במאות הקודמים ולרחוץ עצמם. החמאם אשר היה מאוד נפוץ בימי האימפריה הע'ותמנית במזרח התיכון ובצפון אפריקה, הפך להיות נפוץ גם באירופה וגם בארצות הברית, בעקבות המסחר שעשו מדינות המערב במהלך השנים עם האימפריה ולאחר מכן בעקבות קריסתה.

כיום, אנחנו יכולים למצוא מקומות של חמאם טורקי במדינות רבות, כולל בישראל. כך למשל אנחנו יכולים למצוא חמאם טורקי מוצלח מאוד ברפאל סנטר, ספא יוקרתי ברחובות. אל חמאם זה, כמו אל חמאמים אחרים ברחבי הארץ, מגיעים גברים ונשים, אשר מעוניינים לא בהכרח להתרחץ, כפי שהיה נהוג בעבר, אלא יותר לצורך עיסוי במים, טיפולי ספא למיניהם וכן אפשר ליהנות בו מאפשרויות של סאונה רטובה, במסגרתה יושבים על ספסל, נהנים מטמפרטורה גבוהה ושופכים מים קרים לצנן את הגוף.

מדוע חמאם טורקי הוא טוב?

חמאם טורקי, כאמור, הוא מקום בו הטמפרטורות הן מאוד גבוהות, מה שגורם לגוף להזיע ולהתנקות. זה מאוד בריא מצד אחד, אך מצד שני יש לנהוג בזהירות ולא לשהות בו זמן רב, שכן הטמפרטורה הגבוהה יכולה לגרום נזק לגוף.

התהליך של הזעה ביחד עם העיסוי על הגוף והניקוי של העור מפני לכלוך וכתמים שונים, משפרים את איכות העור ושומרים עליו בריא ונקי.

ברפאל סנטר, אפשר למצוא חמאם טורקי איכותי, אליו יכולים להגיע גברים ונשים, כמו כן, אפשר לקבל במהלך השהייה במקום טיפולי עיסוי שונים, וכן טיפולי ניקוי של הגוף במקומות שונים. החמאם בנוי בצורה מאוד מרשימה וייחודית, מה שמייצר אווירה נעימה לכל מי שנמצא במקום.

חשוב לציין, ברפאל סנטר אפשר ליהנות לצד טיפולים בחמאם, גם מטיפולים אחרים, הן טיפולי קוסמטיקה והן עיסויים מסוגים שונים. מומלץ מאוד להגיע אל החמאם הטורקי ולהתרשם וכן להזמין מקום לטיפולים אחרים, בין אם זה במסגרת יום כיף או אירוע מסוים, ובין אם זה סתם כך בשביל להתפנק.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רויאל קנין
חברת רויאל קנין ידועה בתור אחת החברות האיכותיות ביותר, ומציעה מגוון רחב של סוגי מזון לבעלי חיים....
קרא עוד »
נוב 01, 2019
רעיונות לארוחת בוקר – אוכלים בריא
על הארוחה החשובה ביותר ביום אנו נוטים לוותר, בדרך כלל, מפאת חוסר זמן או חוסר חשק להשקיע בארוחה על...
קרא עוד »
יונ 08, 2018
ייעוץ זוגי – מתי כדאי ללכת על זה?
לא מעט זוגות שוקלים לפנות בשלב מסוים ביחסים שלהם ליועץ זוגי. לעיתים מדובר על זוגות צעירים בתחילת דרכם...
קרא עוד »
מרץ 22, 2021