קמפינג למשפחות – אילו אביזרים צריך

ציוד קמפינג למשפחות

יציאה עם כל המשפחה לקמפינג יכולה להיות חוויה מגבשת, כיפית ומהנה והיא יוצרת זיכרונות כיפיים לעולמי עד. אבל אם לא מביאים את הציוד הדרוש לקמפינג, החוויה יכולה אט אט להפוך לחוויה פחות נעימה, וזאת משום שהקמפינג הופך לפתע לפחות נעים ונוח, בעיקר כאשר בני המשפחה מתחילים להתלונן ולהתחיל להתווכח השל חוסר הנוחות שהם חשים בטבע. אז כיצד מונעים את הסיוט? וכיצד מביאים את כל מה שדרוש לקמפינג עם המשפחה? הכנו עבורכם רשימה של כל מה שצריך לקמפינג עם המשפחה.

קמפינג עם המשפחה הינו קמפינג שיכול לכלול משפחה בכל מיני הרכבים: הוא יכול להיות קמפינג מרובה ילדים, הוא יכול להיות כזה עם ילדים בוגרים , או בכלל קמפינג עם פעוטות. ומה לגבי כזה שכולל דודים דודות סבים וסבתו. בכל מקרה רצוי שהוא יהיה כזה שלא ייחסר בו כלום! אז מה נביא למסע שכזה?

ישנה ערכת קמפינג משפחתית שדואגת שעמה לא יחסר לכם כלום!  

ערכת הקמפינג המשפחתית כוללת בתוכה אוהלים שמתאימים למספר המשתתפים. כיום כמובן ישנם אוהלים איכותיים בשלל גדלים בין אם מדובר באוהל זוגי, על לאוהלים המתאימים לארבעה, שישה, ועד שמונה אנשים. חשוב שהאוהלים יהיו כאלה עם פתיחה מהירה בעלת שני כיוונים ושיהיו איכותיים במיוחד.

אז מה יש בערכת הקמפינג המשפחתית?

בערכה ישנו צ'ימידן אותו מחברים בצורה קלה לגג הרכב. בצ'ימידן ישנם מזרני שטח, שקי שינה, מחצלות, שולחן וכסאות מתקפלים, מחצלת גדולה, גרילנדת לד, צידנית, כירת בישול ניידת, מנגל ופחמים, כלים רב פעמיים, כפות הגשה, קרשי חימום, קערות, מחבטות וסירים, ג'ריקנים למילוי מים, מפות למסלולים וכל הציוד הדרוש.

בערכה שימו גם בסבון גוף, סבון ידיים, מגבות, שמפו, משחת שייניים ומברשות שייניים, מברשות שיער ואטמי אוזניים למי שרגיש לרעשי הסביבה. אל תשכחו את כלל ציוד ההיגיינה המתאים לתינוקות במידה וישנם גם פעוטות בטיול.

עוד חשוב לדאוג לגנרטור לחשמל במידה ואתם רוצים להפעיל חשמל ולדאוג לתאורה, מוזיקה, מילוי דלק נוסף בטיול, לדאוג לקירור ושאר  מוצרי חשמל בזמן הקמפינג שלכם.

 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תוספים טבעיים להריון שמומלצים לכל אישה
אחת מהתופעות שהרבה נשים חוות בזמן ההיריון זה הרצון לאכול כל מיני מאכלים שבזמן רגיל הן בכלל לא היו...
קרא עוד »
מרץ 18, 2018
חבילות אקספון 018 – מהן כוללות וכמה הן עולות?
במהלך השנים, נוספו עוד ועוד חברות סלולר לשוק והן מאפשרות לנו ליהנות מחבילות אטרקטיביות הכוללות...
קרא עוד »
אוג 18, 2022
איך להוריד אחוזי שומן בבטן מהר
לא מעט אנשים כיום מעוניינים לבצע שינוי באורחות חייהם בכדי לחטב את גופם, להעניק לו מראה טוב ולשמור על...
קרא עוד »
ספט 06, 2017