עורך דין משפחה – באילו מקרים יוכל לסייע?

בתי המשפט לענייני משפחה הפכו להיות זירת קרבות מוכרת מדי לקוראי החדשות באתרים השונים משום שיורת מדי עניינים אינם יכולים להיות מוכרעים יורת על ידי גישור או שיחות ומשא ומתן פשוט. אנחנו חיים בעידן שבו כמעט כל דבר מובא להכרעת בית המשפט בכל תחום שהוא, ולכן אין זה פלא שיש יורת מדי מקרים שמובאים לבית המשפט או נזקקים בכלל להתערבות של עורך דין משפחה בכל מיני מקרים. יש תחומים שונים ומקרים ספציפיים שבהם עורך דין למשפחה יכול לסייע לכם, וכמה מהם בוודאי יהיו בחיי כמעט כל אדם. מטבע הדברים עורך דין משפחה מייצג אתכם בסיפורים אנושיים כאובים מאוד וטעוני רגשות, ולכן יש לבחור במי שאתם מתחברים אליו ברמת התקשורת האנושית ולא רק המקצועית.

גירושין, נישואין, משמורת

התחום הכי מוכר והכי נפוץ הוא ענייני האישות שעברו גם לתחום בתי המשפט למשפחה מהרבנות, כך שפסקי דין של בית המשפט מחייבים גם בתי דין רבניים לכבד אותם לפי החוק במדינת ישראל. כך אפשר לקחת לבית משפט כזה עורך דין משפחה שיטפל בנושאי הגירושין שלכם אם לא הגעתם להסכמה ואתם רוצים להתדיין בענייני הרכוש המשותף והמשמורת על הילדים שטרם הסכמתם איך לחלק אותה. בענייני נישואין מתערבים עורכים דין למשפחה כאשר עוסקים בהסכמי קדם נישואין שונים, הסכמי ידועים בציבור, הסכמי ממון וחיים משותפים שיש לאשר אותם בבית המשפט ולתת להם תוקף משפטי כדי שתוכלו להשתמש בהם אחר כך בלב שקט כמו הסכם חוקי שמחליף נישואין או מקדים נישואין לפי ההלכה.

ירושות משפחתיות

ירושות משפחתיות וצוואת הן עוד תחום שבו עורך דין משפחה מתמחה, יחד עם חוזים ועריכת צוואות למיניהן. כאשר לא מגיעים להסכמה על קבילות משפטית של צוואות וצו ירושה או צו לקיום צוואה, עורך דין לענייני משפחה מתערב בתמונה והצדדים מוצאים את עצמם בבית המשפט, פותחים את הסיפור המשפטי ומנסים להבין מי מקבל מה מהצוואה והאם היא תקפה, חוקית ונעשתה בדיוק כפי שהמוריש באמת רצה שתיעשה. בכל המקרים שבהם עורך דין משפחה מייצג אתכם, גם בענייני גירושין וגם בסיפורים משפחתיים כאלה, ברור שהפן הרגשי מאוד דומיננטי ולכן חייבים להיות רגישים אך גם אסרטיביים בייצוגכם מול הרשויות ומול הצד השני. יש להחליט אם עורך דין כלשהו שמייצג אתכם נכון לכם בגלל גישה פייסנית מדי או לוחמנית מדי ואת זה רק אתם תוכלו לומר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיסוי באבנים חמות
עיסוי הוא שירות פופולרי מאוד בעולם. מיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים בו מדי יום. הסיבה לפופולריות...
קרא עוד »
יונ 28, 2022
מזגן מיצובישי – מזגן שבאמת עובד
מחפשים אחר מזגן לרכב אשר יוכל לעשות עבודתו ובצורה הטובה ביותר שרק ניתן להעלות על הדעת? דעו לכם כי...
קרא עוד »
מרץ 20, 2018
מסחטת מיץ: פנקו את עצמכם במיצים סחוטים וטריים
אם אתם מעוניינים לרכוש מסחטת מיצים שתהיה מקצועית ותעניק לכם את האפשרות להתפנק במגוון מיצים סחוטים...
קרא עוד »
אוג 19, 2021