איך עושים טרייד אין?

עסקאות טרייד אין מאפשרות לכם לקנות רכב חדש או משומש בתמורה לרכב שברשותכם. במאמר הבא נציג את היתרונות והחסרונות של השיטה ונביא טיפים שיהפכו אותה לעסקה משתלמת במיוחד עבורכם

השיטה של טרייד אין נפוצה בעולם הרכב כי היא מאפשרת לנהגים לשדרג את המכונית שיש ברשותם. העיקרון המרכזי של השיטה הוא החלפת הרכב הקיים ברכב חדש או משומש, והיא מתבצעת בדרך כלל מול היבואן או חברות שמתמחות בכך.

היתרון של השיטה עבור הנהג הוא חיסכון בזמן ובמאמץ. אנשים פרטיים יכולים להשתמש בשיטה הזו כדי לחסוך את הטרחה הכרוכה במכירת וקניית רכב, כמו גם על מנת לשפר את איכות החיים בלי עיכובים ובלי התרוצצויות.

החיסרון הוא תשלום גבוה יותר מהמקובל בשוק על הרכב החדש או המשומש. רוב העסקאות מבוצעות במחירון תמורת מחירון, בעוד בשוק הפרטי שמחוץ לעולם הטרייד אין ניתן גם להשיג הנחות מסוימות. במילים אחרות, אדם שמבצע עסקת המרה למעשה מרוויח פחות על הרכב הפרטי שיש ברשותו. בחלק מהמקרים הקונה קובע אפילו מחיר נמוך יותר מהנקבע במחירון, בגין תקלות, תאונות או בעיות צבע ופח. הוא גם לא יכול לקבל כסף מזומן תמורת הרכב ולהשתמש בו להשקעה באפיקים אחרים.

למי מתאימה העסקה הזו?mercedes-1338063__3401

השיטה של רכישת רכב חדש בהמרה מתאימה לכמה סוגים של לקוחות. ראשית, היא מיועדת לאנשים שרוצים לשדרג את הרכב שברשותם אבל אין להם זמן להתפנות למכירה שלו. אלו אנשים שגם לא יכולים להרשות לעצמם להישאר בלי רכב פרטי, ולכן הם מעדיפים לספוג הפסד של כמה אחוזים בערך הרכב בתמורה לשדרוג המיוחל. בעסקאות האלה הלקוח מקבל את הרכב מיד לאחר מסירת הישן ולא נוצר מצב שבו הוא נשאר בלעדיו.

שנית, העסקה מתאימה לאנשים שמחזיקים ברכבים בעלי סחירות נמוכה. אלו בדרך כלל נהגים שמתקשים למכור את רכבם בכוחות עצמם והם מעדיפים לעשות את העסקה ישירות מול יבואנים או חברות שמתמחות בכך. בנוסף, יש הרבה אנשים שפשוט חוששים מביצוע עסקאות בכוחות עצמם והם מעדיפים למסור את המפתחות לאנשי מקצוע כדי שיטפלו בעניין בתמורה לתשלום עמלת תיווך.

טיפים לעסקה מוצלחת

הדרך הטובה ביותר לעשות טרייד אין ולהתקדם לרכב חדש היא לפנות ליבואנים. רוב יבואני הרכב מחזיקים במחלקות מיוחדות לעסקאות מן הסוג הזה, ומטרתן העיקרית היא להפוך אתכם ללקוחות. ביבואני הרכב תקבלו ברוב הפעמים מחיר מחירון על הרכב שברשותכם ותנאי מימון נוחים על הרכב החדש.

במידה וברצונכם לרכוש מכונית משומשת, חברות טרייד אין גדולות יספקו לכם מענה. יש לשים לב כי בעת ביצוע עסקאות מן הסוג הזה מול סוחרי רכב מקומיים, הם בדרך כלל לא מעניקים אחריות על הרכב. השוואה בין החברות גם תעזור לכם למצוא את המימון הנוח והיעיל ביותר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אהבה נכזבת
אהבה נכזבת הינה אהבה חד צדדית, כלומר זהו מצב שבו רק צד אחד אוהב את הצד השני, ואילו הצד השני נשאר אדיש...
קרא עוד »
אוג 19, 2020
איזו דלת אתם צריכים לכניסה הביתה?
אתם יכולים לדמיין מצב שבו אתם בונים בית, משקיעים בכל הפריטים שבו ואחר כך לא טורחים להתקין בכניסה שלו...
קרא עוד »
אפר 17, 2016
איך לבחור מזוזה
קניתם במיטב כספכם דירה חדשה משלכם, אתם כבר קיבלתם את המפתח, הבית כבר מרוהט ואתם רק רוצים להיכנס...
קרא עוד »
ספט 09, 2021