מורה פרטי במתמטיקה לילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כל הסיבות לקחת מורה פרטי במתמטיקה לילדים

כל הורה מרגיש גאווה גדולה כאשר ילדו הקטן מתחיל ללמוד לראשונה בבית הספר. זהו ציון דרך נוסף בחייכם ובחיי הילד כי הוא הולך ומתבגר, הופך להיות עצמאי ובאופן כללי רוכש לעצמו ידע שישמש אותו לכל אורך החיים. אין ספק כי לימודים הם דבר חשוב ביותר בחייו של כל אחד, החל מגיל קטן.

בבית הספר הילד לומד לא רק מקצועות וחומר לימוד של מתמטיקה, אנגלית, היסטוריה ועוד, אלא הוא גם לומד מהם ערכים, כיצד יש להתנהג ומהם סדרי העדיפויות החשובים בחיים. עבור כל הורה, הצלחה של הילד בבית הספר היא גם ההצלחה הפרטית שלו. כך שאם הילד חוזר בכל פעם מבית הספר עם הערות מהמורים על אי הקשבה בכיתה, או הפרעה למורים ואפילו ציוני מבחנים נכשלים באופן קבוע – מומלץ לשקול שיעורים פרטיים עם מורה פרטי עבור הילד.

יתרונות מורה פרטי

יש לקחת בחשבון כי ההפרעות ואי ההקשבה של הילד בשיעורים בכל פעם מחדש, לא נובעים בגלל אופיו הבעייתי אלא בגלל חוסר ההבנה שלו בחומר הנלמד. כאשר הילד אינו מבין כמו שצריך את החומר הנלמד בכיתה, הוא משתעמם במהלך השיעור מהר מאוד וכך מחפש דרכים אחרות להפיג את השעמום. אלו יכולות להתבטא בהפרעות למורים.

> מחפשים מורים פרטיים בפיזיקה? תמצאו אותם באתר לימוד נעים.

לשירותי מורה פרטי עבור הילד יש כמה יתרונות ברורים:

  • הבנה בסיס חומר הלימוד – מערכת השעות של הילד נחלקת לפי שיעורים קבעים המתקיימים בכל פעם. כך שישנם מקצועות שנלמדים אפילו בכל יום, כך שאם הילד לא מבין מלכתחילה את החומר הנלמד ככל שהשיעורים יעברו הוא ימשיך לא להבין. המורה הפרטי יעשה לילד סדר בהכל, וילמד אותו את בסיסו של החומר הנלמד לצורך הבנתו הכללית.
  • לימוד סבלני ופרטני – לאחר לימוד הבסיס, המורה הפרטי יקדיש לילד את כל הסבלנות הדרושה ללימוד יעיל ואפקטיבי כך שהילד יבין את כל החומר הנלמד באופן פרטני ובהתאם לקצב וליכולות שלו.

כיצד בוחרים מורה פרטי מומלץ

לכל הורה חשוב לחפש איש מקצוע, מורה טוב לילד. חיפוש מורה פרטי אפשר לעשות באתר לימוד נעים ולבחור את המורה הפרטי המקצועי והטוב ביותר שיש בתחום. לכן, מומלץ לבחור מורה פרטי על סמך חוות דעת של הורים אחרים. כך תוכלו לדעת שבחרתם את המורה הפרטי המקצועי ביותר, שגם יש לו ניסיון בתחום הלימוד לילדים אחרים מתקשים.

Share this post

גלילה לראש העמוד